Listinu víťazov 4. ročníka Slovak Floorball Cupu uzavrel Maskantje Junior 00

Najväčší florbalový turnaj na Slovensku je na konci. Priniesol parádnu hru, nezabudnuteľné momenty pre víťazov i smútok porazených. Posledné dva zápasy odohrali v hale Mladosť a Eurovia Aréne štyri mužstvá kategórie Men OPEN.

Vo finále si to rozdali proti sebe dve mužstvá Maskantje Juniors a Maskantje Juniors 00. Lepšie doň vstúpili druhí menovaní, ktorí sa v piatej minúte ujali vedenia vďaka Petrovi Hrabčákovi.

O päť minút neskôr Hrabčák nabil Jakubovi Grichovi a bolo 2:0. Oba tímy v druhej časti odštartovali gólovú prestrelku. Lepšie z nej vyšli Maskantje Juniors 00 tešili z víťazstva 7:3.

Súboj o bronz bol od začiatku až do konca v réžii IBK Duško Team - official. Ten postupne nasúkal súperovi FBC Blue Blue Horses päť gólov a bezpečne dokráčal po bronzové medaily.