Konečné výsledky


Men Elite

1.  Nokian KrP

2.  Sokol Pardubice

3.  Team Thorengruppen SK

Najproduktívnejší hráč:    Adam Hansson  (Team Thorengruppen SK)
Najlepší strelec:    Adam Hansson  (Team Thorengruppen SK)


All-Stars: 

Miro Tuomala (Nokian KrP), Tomáš Dlesk (Sokol Pardubice), Mathias Hagert (Team Thorengruppen SK), Mikko Imonen (Nokian KrP), Patrick Mendelin (Unihockey Basel Regio), Henri Johansson (Nokian KrP)


Men PRO

1. Snipers Bratislava

2. Phoenix Fireball SE

3. FRAM Floorball Team

Najproduktívnejší hráč:    Domokos Rácz  (Phoenix Fireball SE)
Najlepší strelec:    Tomáš Havelka  (Snipers Bratislava)


All-Stars: 

Dávid Vagaský (Snipers Bratislava), Tamás Rési (Phoenix Fireball SE), Michal Kročko (FRAM Floorball Team), Domokos Rácz (Phoenix Fireball SE), Samuel Kerekeš (FRAM Floorball Team), Adam Urban (Snipers Bratislava)


Men OPEN

1. Maskantje Juniors 00

2. Maskantje Juniors

3. IBK Duško Team - official

Najproduktívnejší hráč:    Peter Hrabčák  (Maskantje Juniors 00)
Najlepší strelec:    Peter Hrabčák  (Maskantje Juniors 00)


All-Stars: 

Martin Spišák (Maskantje Juniors), Matúš Poliak (Maskantje Juniors), Richard Dluhoš (Maskantje Juniors), Jakub Grich (Maskantje Juniors 00), Peter Hrabčák (Maskantje Juniors 00), David Leskovský (Maskantje Juniors)


Women

1. Od Tatier k Dunaju "B"

2. MMKS PODHALE NOWY TARG

3. FRAM Ladies Team

Najproduktívnejší hráč:    Gabriela Pysz  (MMKS PODHALE NOWY TARG)
Najlepší strelec:    Agnieszka Timek-Dziadkowiec  (MMKS PODHALE NOWY TARG)


All-Stars: 

Paulina Sulka (MMKS PODHALE NOWY TARG), Zuzanna Pudzisz (MMKS PODHALE NOWY TARG), Linda Pudišová (Od Tatier k Dunaju "B"), Barbora Spišiaková (FRAM Ladies Team), Gabriela Pysz (MMKS PODHALE NOWY TARG), Denisa Papierniková (Od Tatier k Dunaju "B")

 


U19

1. IBF Tuppar Střešbörg

2. Sokol Pardubice

3. PANTHERS OTROKOVICE

Najproduktívnejší hráč:    Michael Kočandrle  (IBF Tuppar Střešbörg)
Najlepší strelec:    Michael Kočandrle  (IBF Tuppar Střešbörg)


All-Stars: 

Tom Jurco (IBF Tuppar Střešbörg), Patrik Bartoš (Sokol Pardubice), Martin Mattes (IBF Tuppar Střešbörg), Michael Kočandrle (IBF Tuppar Střešbörg), Adam Šroubek (IBF Tuppar Střešbörg), Lukáš Kučera (Sokol Pardubice)