Zápasy playoff

Hala Kategória Rozhodca


Deň Čas Hala Kategória Domáci Hostia ČZ Výsledok Detail Stream
26.08.2017 07:30 Športová hala Mladosť Muži C4 - IBK Borovička D4 - CFlC Nadiya 1. 5:0 Detail
26.08.2017 08:20 Športová hala Elán Muži I4 - CVČ Žiar nad Hronom G4 - Hell Riders 2. 4:10 Detail
26.08.2017 08:20 Dom športu Muži E4 - 1. FBC Zvolen H5 - Shc Firelions Serenissima 3. 0:5 Detail
26.08.2017 08:20 Telocvična lekárskej fakulty Muži B4 - Floor Maniacs Mělník H4 - FBC Red Wings Košice 4. 2:4 Detail
26.08.2017 09:10 Telocvična lekárskej fakulty Muži A4 - Miners Floorball F4 - UFC Groningen 5. 0:5 Detail
26.08.2017 09:10 Dom športu Muži G3 - II. FBC Székesféhervár I5 - Floorball Tigers Magdeburg 6. 5:0 Detail
26.08.2017 09:10 Športová hala Elán Muži A2 - FBC Dragons Ružinov Bratislava I3 - Spartak Floorball Milano 11. 7:0 Detail
26.08.2017 10:00 Dom športu Muži E2 - Tigres du Grésivaudan F2 - FBC Medvede Team Žilina 7. 7:6 Detail
26.08.2017 10:00 Športová hala Mladosť Muži F1 - FBK Spartak Hluk E3 - FBC Došwich Milevsko 8. 13:1 Detail
26.08.2017 10:00 Športová hala Elán Muži G1 - FTC Vysoké Mýto m D3 - FB Buenos Jugadores 9. 14:1 Detail
26.08.2017 10:50 Športová hala Mladosť Muži B2 - Gürbetal RK A3 - FBK Lokca 10. 2:1 Detail
26.08.2017 10:50 Dom športu Muži E1 - ScreamersJunior KVP F3 - Origo SE 13. 8:1 Detail
26.08.2017 10:50 Športová hala Elán Muži B1 - Snipers Bratislava 2. - Hell Riders 18. 19:0 Detail
26.08.2017 11:40 Športová hala Elán Muži H1 - FbC Young Arrows Spišska Nová Ves 1. - IBK Borovička 17. 5:0 Detail
26.08.2017 11:40 Športová hala Mladosť Muži I1 - Titans Rimavská Sobota 4. - FBC Red Wings Košice 20. 10:1 Detail
26.08.2017 12:30 Športová hala Mladosť Muži D2 - FBK Ježci Rožmitál G2 - EHS Skalica 12. 1:2 Detail
26.08.2017 12:30 Dom športu Muži C1 - FBC Sharks 3. - Shc Firelions Serenissima 19. 4:0 Detail
26.08.2017 13:20 Dom športu Muži H2 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava C3 - FBC White Eagles Bratislava 14. 6:2 Detail
26.08.2017 13:20 Telocvična lekárskej fakulty Muži A1 - FBC Blue Horses 5. - UFC Groningen 21. 6:1 Detail
26.08.2017 14:10 Telocvična lekárskej fakulty Muži C2 - FBK Harvard Partizánske H3 - FBC Slovan Rimavská Sobota 15. 8:3 Detail
26.08.2017 14:10 Športová hala Mladosť Muži I2 - Žltý Sneh Košice B3 - Tatra's Finest 16. 11:2 Detail
26.08.2017 14:10 Dom športu Muži D1 - Young Free & Drunk 6. - II. FBC Székesféhervár 22. 7:4 Detail
26.08.2017 15:50 Športová hala Mladosť Muži 7. - Tigres du Grésivaudan 17. - FbC Young Arrows Spišska Nová Ves 25. 5:6 Detail
26.08.2017 16:40 Športová hala Mladosť Muži 8. - FBK Spartak Hluk 9. - FTC Vysoké Mýto m 23. 4:3 Detail
26.08.2017 16:40 HANT aréna Muži 18. - Snipers Bratislava 10. - Gürbetal RK 26. 3:2 Detail
26.08.2017 16:40 Dom športu Muži 11. - FBC Dragons Ružinov Bratislava 19. - FBC Sharks 27. 3:2 Detail
26.08.2017 16:40 Telocvična lekárskej fakulty Muži 20. - Titans Rimavská Sobota 12. - EHS Skalica 28. 3:2 Detail
26.08.2017 17:30 Športová hala Mladosť Muži 21. - FBC Blue Horses 15. - FBK Harvard Partizánske 29. 2:3 Detail
26.08.2017 17:30 Športová hala Elán Muži 22. - Young Free & Drunk 16. - Žltý Sneh Košice 30. 1:5 Detail
26.08.2017 20:00 Dom športu Muži 13. - ScreamersJunior KVP 14. - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 24. 4:3 Detail
27.08.2017 07:30 Dom športu Muži 26. - Snipers Bratislava 27. - FBC Dragons Ružinov Bratislava 32. 2:0 Detail
27.08.2017 07:30 Športová hala Mladosť Muži 28. - Titans Rimavská Sobota 24. - ScreamersJunior KVP 33. 3:6 Detail
27.08.2017 07:30 Športová hala Elán Muži 29. - FBK Harvard Partizánske 30. - Žltý Sneh Košice 34. 1:5 Detail
27.08.2017 08:20 Dom športu Muži 25. - FbC Young Arrows Spišska Nová Ves 23. - FBK Spartak Hluk 31. 3:6 Detail
27.08.2017 09:40 HANT aréna Muži 33. - ScreamersJunior KVP 34. - Žltý Sneh Košice 36. 0:2 Detail
27.08.2017 10:00 Športová hala Mladosť Muži 31. - FBK Spartak Hluk 32. - Snipers Bratislava 35. 3:2 Detail
27.08.2017 12:30 Športová hala Elán Muži L35 - Snipers Bratislava L36 - ScreamersJunior KVP 38. 3:6 Detail
27.08.2017 13:30 HANT aréna Muži 35. - FBK Spartak Hluk 36. - Žltý Sneh Košice 37. 7:1 Detail