Predstavujeme Slovak Floorball Cup 2k17!

 

Ahojte florbalisti,

radi by sme vás týmto článkom pozvali na druhý ročník najväčšieho florbalového turnaja na Slovensku, Slovak Floorball Cup 2K17, ktorý sa bude konať od 24.-27. augusta 2017 v Bratislave! Pre druhý ročník otvárame tieto kategórie: Muži PRO (pre pozvané tímy), Muži, Ženy, Juniori (1999-2000), Dorastenci (2001-2002), Mladší žiaci (2005/2006).

Na prvom ročníku sme privítali 45 tímov zo 7 krajín, osobne sa finálového dňa zúčastnil predseda parlamentu p. Andrej Danko aj minister školstva p. Peter Plavčan.

A čo druhý ročník? Ten bude ešte väčší, lepší a kvalitnejší!

Nebudeme klamať, ak napíšeme, že druhý ročník sme začali riešiť už deň po tom prvom, pretože nám veľmi záleží na tom, aby na Slovensku konečne vznikol kvalitný turnaj, z ktorého budú mať ľudia len tie najlepšie zážitky. A nejde len o florbal. Radi by sme v Bratislave vytvorili na záver letných prázdnin jednu veľkú a prestížnu športovo-spoločenskú akciu.

Druhý ročník plánujeme opäť pozdvihnúť na vyšší level. Aby #SFC2K17 bol dostupný pre všetkých, rozhodli sme sa znížiť štartovné zo 140€ na 120€. Ubytovacie centrum nášho florbalového mestečka bude na internátoch v Mlynskej doline, kde máme pre vás pripravené skvelé ceny, približne 5€/osoba/noc vrátane všetkých poplatkov! Z internátov priamo do všetkých hál vás odvezie MHD na turnajový náramok zadarmo! Oslovili sme množstvo reštaurácií v okolí hál, s ktorými sa nám podarilo nadviazať spoluprácu, a tak budete mať napríklad 20% zľavu na základné McMenu v McDonalde v Poluse a Centrali, či na denné menu v blízkych reštauráciách. Premiérovo sme na SFC zaviedli PRIZE MONEY, ktorého celková výška presiahne až 1 000€!

S pribúdajúcim počtom tímov sme sa rozhodli zatraktívniť aj finálový víkend, na ktorý využijeme HANT ARÉNU s kapacitou viac než 5 000 divákov! Finálové zápasy tak budú mať elektrizujúcu atmosféru, o ktorú sa postará aj veľký mediálny záujem vďaka našej spolupráci s TV JOJ, RTVS, TA3, TASR, Denníkom N, Šport7.sk a inými celoštátnymi médiami! Počas dňa si môžete spríjemniť atmosféru na blízkej Kuchajte, kde bude pravá CHILL ZÓNA, párty a live premietanie zápasov z niektorej z hál na SFC 2K17!

Ani tento rok nebude chýbať súťaž Shootout Challenge – súťaž v nájazdoch, kde opäť víťaz berie všetko, tj. až 160€! Tešiť sa tentokrát môžete aj na väčší počet individuálnych súťaží, medzi ktoré nebudú chýbať presnosť, či rýchlosť streľby! Turnaj bez párty nie je turnaj! Preto sme si pre vás pripravili rovno dve turnajové párty, vďaka ktorým si naplno užijete najväčší florbalový turnaj na Slovensku! Na turnajový náramok si po roku budete môcť dopriať ešte viac výhod ako napríklad vstup na kúpaliská, galérií, či múzeí a iných zaujímavých zliav, ktoré budeme postupne zverejňovať.

Slovak Floorball Cup 2K17 Vám ponúka jedinečné florbalové mestečko, kde máte haly, ubytovanie, nákupné centrá, dopravu a všetok zábavy na jednom mieste! Neváhajte a registrujte sa so svojím tímom na našom novom webe – www.slovakfloorballcup.sk a zažite florbalový turnaj bez hraníc!

Tešíme sa na Vás.

Organizačný tím Slovak Floorball Cup