U19

Meno Tím Kategória Góly Asistencie Body Trestné minúty
Michael Kočandrle IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 14 9 23 0
Peter Hrabčák(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 14 6 20 7
Jakub Grich(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 13 6 19 2
Adam Šroubek IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 11 5 16 0
Stanislav Prokop FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 12 4 16 7
Karel Horký IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 9 6 15 0
Gabriela Pysz MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 9 6 15 2
Matúš Poliak Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 9 6 15 4
Jakub Šíma FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 10 5 15 6
Denisa Papierníková Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 7 8 15 2
David Schneider FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 5 9 14 0
Jaroslav Pokorný IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 6 8 14 0
Agnieszka Timek-Dziadkowiec MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 11 3 14 2
Luca Rizzi Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 9 5 14 0
Bob Piskáček(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 8 5 13 0
Eszter Fodor Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 6 7 13 0
Justyna Florczk MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 8 5 13 4
Hynek Haliř SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 7 6 13 0
Roman Kozej Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 3 9 12 2
Richard Dluhoš Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 5 7 12 0
Tomáš Pokorný IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 5 7 12 0
Jan Waldhauser IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 7 5 12 2
Milan Juhanyak FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Men OPEN 9 3 12 0
David Leskovský Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 8 4 12 0
Lenka Cupráková Skarpety logo Skarpety Women 9 2 11 2
Barbora Spišiaková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 6 5 11 0
Laura Chúpeková Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 5 6 11 0
Tilen Vehovec Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 2 9 11 0
Domokos Rácz Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 7 4 11 0
Martin Kameš IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 7 4 11 0
Dóra Nyerges Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 7 4 11 0
Matěj Kodl IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 6 5 11 0
Franco Laely Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 6 5 11 2
Klára Grossová Skarpety logo Skarpety Women 4 6 10 4
Peter Ondrejmiška IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 7 3 10 2
Linda Pudišová Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 2 8 10 2
Vojtěch Wojnar IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 8 2 10 2
Micheal Řehák Trash logo Trash Men OPEN 6 4 10 0
Tomáš Havelka Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 9 1 10 0
Adam Feber Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 8 2 10 0
Marek Pázsiczký(J) Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 10 0 10 2
Lukáš KUČERA Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 7 3 10 0
Zuzanna Pudzisz MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 3 7 10 0
Samuel Laudon FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 6 4 10 0
Heikki Niemitalo M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 5 4 9 2
Patrik Mišák FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 4 5 9 0
Anže Habjan FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 5 4 9 2
Daniel Drobiš AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 6 3 9 4
Lukáš Dubský Trash logo Trash Men OPEN 2 7 9 0
Palatiel Adámek MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 6 3 9 2
Michaela Styková Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 5 4 9 0
Alexandra Faktorová Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 6 3 9 2
Ema Fančovičová Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 3 6 9 2
Alex Pavlikovský FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Men OPEN 6 3 9 0
Barbora Gáborová Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 6 3 9 4
Jakub Drexler FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 2 7 9 0
Ondřej Drong Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 3 6 9 2
Monika Kowalczyk MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 4 5 9 0
Tomáš Jarý Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 6 2 8 2
Sebastian Weber Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 4 4 8 0
Dominik Vlček AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 4 4 8 0
Dávid Braun JElita logo JElita Men OPEN 5 3 8 0
David Caha AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 6 2 8 0
Leonard Haraslín Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 3 5 8 4
Matúš Medžo S nikým logo S nikým Men PRO 6 2 8 0
Michal Matějček AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 5 3 8 2
Miroslav Byrtus FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 4 4 8 0
Patrícia Štefánková Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 5 3 8 0
Matúš Ringer IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 5 3 8 2
Tamás Rési Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 5 3 8 0
Kateřina Vránová TEXAS LONGHORNS logo TEXAS LONGHORNS Women 6 2 8 0
Branislav Petruš(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 3 5 8 2
Miriam Buková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 7 1 8 0
Filip Švojgr Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 6 2 8 0
Petra Magyar Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 5 3 8 0
Samuel Kerekeš FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 3 5 8 0
Martin Boušek Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 4 4 8 0
Adam Urban Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 3 5 8 2
Lucie Řezáčová Kanonýrky Kladno logo Kanonýrky Kladno Women 6 1 7 0
Mikko Tapaninaho M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 4 3 7 0
Patrik Studenovský Trash logo Trash Men OPEN 5 2 7 0
Tomáš Matula Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 4 3 7 2
Vladimír Kulich FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 3 4 7 0
Lukáš Carvan Trash logo Trash Men OPEN 3 4 7 0
Lukáš Nôta FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 5 2 7 2
Kryštof Sedláček Trash logo Trash Men OPEN 6 1 7 2
Dominik Vorlíček Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 3 4 7 2
Christian Kopecky II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 4 3 7 0
Adam Hansson Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 5 2 7 0
Daniel Hernandez Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 4 3 7 0
Michaela Ješšová FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 0 7 7 0
Ondrej Gažík IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 3 4 7 0
Barbora Boháčová Skarpety logo Skarpety Women 1 6 7 2
Tomáš Jančík IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 2 5 7 0
Jan Janáč Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 4 3 7 0
Karel Petrák IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 3 4 7 0
Andruskó Péter Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 6 1 7 0
Ondřej Mrázek FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 4 3 7 0
Karel Trejbal Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 3 4 7 0
Marián Galovič FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 4 3 7 0
Elijakim Lejb Michálek MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 5 2 7 0
Blomqvist Otto Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 3 4 7 0
Szilárd Harangozó Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 3 4 7 0
Mikko Immonen Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 4 3 7 0
Šimon Perek AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 3 4 7 0
Martin Vacek AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 1 6 7 0
Filip Šenkýř Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 3 4 7 4
Jiří Trávníček FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 5 2 7 0
Jiří Polívka FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 5 2 7 2
Daniel Hrbolka Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 3 4 7 2
Milan Ducar Bejvávalo logo Bejvávalo Men OPEN 4 3 7 0
Ville Kaikkonen M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 5 2 7 0
Jakub Hříbal FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 4 3 7 0
Tomáš Palko Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 3 4 7 2
Tomáš Vlček IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 2 5 7 0
Martin Knutelský Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 2 4 6 2
Kamil Navrátil FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 4 2 6 2
Denisa Billá Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 6 0 6 0
Vlad Dziuba Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 5 1 6 2
Peter Banga Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 4 2 6 4
Lukáš Vácha AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 3 3 6 0
Matěj Hecl Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 4 2 6 0
Lukáš Kráľ FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 4 2 6 0
Boris Martvoň II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 2 4 6 2
Sašo Bizjak Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 6 0 6 0
Denis Ligas Bejvávalo logo Bejvávalo Men OPEN 3 3 6 0
Måns Höglin Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 4 2 6 0
Jakub Votava IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 4 2 6 0
Ádám Hangyál Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 4 2 6 2
Jirka Kroutil Bejvávalo logo Bejvávalo Men OPEN 3 3 6 2
Nahum Joel Fajt MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 1 5 6 0
Joona Rantala Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 5 1 6 0
Henri Johansson Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 2 4 6 0
Axel Hjälm Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 3 3 6 0
Michal SMOLA Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 3 3 6 0
Dominik Rous Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 6 0 6 0
David Bojda FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 5 1 6 2
Monika Fialová FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 4 2 6 4
Nik Oman FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 5 1 6 0
Petr Popala 1.SC TEMPISH Vítkovice logo 1.SC TEMPISH Vítkovice U19 1 5 6 2
Petr Tlapa Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 4 2 6 2
Veronika Paňková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 4 2 6 2
Radek Šindelář Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 4 2 6 0
Jakub Horyna FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 3 3 6 0
Kristína Čintalanová Slovan logo Slovan Women 5 1 6 0
Mathias Hagert Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 1 5 6 0
Mendelin Patrick Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 5 6 2
František Bartoš JElita logo JElita Men OPEN 5 1 6 0
Nikola Domonkosová FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 5 1 6 2
Pekka Punju M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 1 5 6 2
David Štěpka AIK Kattohaikaras logo AIK Kattohaikaras Men OPEN 4 2 6 2
Denis Múčka II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 3 3 6 0
Martin Ležatka PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 5 1 6 0
Radim Jančík PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 1 5 6 0
Peter Hrabčák Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 5 1 6 0
Tomáš Ureš Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 5 1 6 4
Michal Samohýl PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 4 2 6 7
Tomáš Nivnický Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 2 3 5 0
Jiššachar Šidla MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 4 1 5 0
Matouš SÁKRA Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 4 1 5 0
Michal Kročko FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 2 3 5 0
János Müller Hungary logo Hungary Men PRO 4 1 5 0
Jan STUCHLÍK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 4 1 5 0
Dominik Kupczak Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 2 3 5 0
Joonatan Kovanen Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 3 2 5 0
Miroslav Žiak Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 3 2 5 0
Martin Chmiel FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 2 3 5 0
František Štiller FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 2 3 5 0
Marcus Berglund Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 2 3 5 0
Tamás Tényi Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 2 3 5 0
Samuli Lindqvist SBT IV logo SBT IV Men OPEN 4 1 5 0
Martin Mattes IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 1 4 5 2
Veronika Turčáková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 0 5 5 0
Petr Frýda SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 3 2 5 0
Peter Blažej ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Men OPEN 3 2 5 0
Marco Machovič Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 2 3 5 0
Kristína Vyletelková Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 4 1 5 0
Tomáš Reguly S nikým logo S nikým Men PRO 2 3 5 0
Veronika Dúbravská Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 4 1 5 0
Michal Šifra Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 2 3 5 0
Michal Janiga ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Men OPEN 3 2 5 0
Ondrej Kubala FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 3 2 5 0
Martin Kubovič SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 4 1 5 0
Jakub Vítek FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 2 3 5 10
Katarína Talpášová Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 1 4 5 0
Jozef Fruhauf JElita logo JElita Men OPEN 3 2 5 0
Josef Tůma Trash logo Trash Men OPEN 3 2 5 2
Matěj Bušek Trash logo Trash Men OPEN 4 1 5 0
Matouš Doubek FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 4 1 5 2
Patrik Svoboda IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 2 3 5 0
Paulína Hudáková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 3 2 5 4
Michal SOUČEK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 1 4 5 0
Diana Peterová FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 2 3 5 0
Michal Bujna Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 0 5 5 4
Lucie Knobová TEXAS LONGHORNS logo TEXAS LONGHORNS Women 2 3 5 0
Dominik Pavel Palásek SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 3 2 5 0
Jakub Uhřík IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 2 3 5 0
Denisa Ferenčíková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 3 2 5 2
Philip Bollinger SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 5 0 5 0
Luka Šturm Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 4 1 5 2
František Slovák Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 3 2 5 2
Vladislav Čajka FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 3 2 5 0
Richard Lelák IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 3 2 5 0
Kristína Mlíchová Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 2 3 5 0
Patrik Langer Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 2 2 4 2
Sofie Štrbíková TJ Jablonné nad Orlicí logo TJ Jablonné nad Orlicí Women 2 2 4 0
Ondřej Borik SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 3 1 4 2
Martin Adamcik FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 3 1 4 0
Martin Fojtík FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 3 1 4 4
Barbora Marková TJ Jablonné nad Orlicí logo TJ Jablonné nad Orlicí Women 3 1 4 0
Antero Kotila SBT IV logo SBT IV Men OPEN 3 1 4 0
Max Khrystynets Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 2 2 4 2
Sabina Mikysková TJ Jablonné nad Orlicí logo TJ Jablonné nad Orlicí Women 2 2 4 0
Adrián Jurečka FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 2 2 4 2
Martin Ciho Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 2 2 4 4
Miroslav Gelačák FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 3 1 4 0
Petr KUČERA Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 2 2 4 0
Dominik Németh FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 2 2 4 4
Lukáš Muller Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 1 3 4 0
Dominik Menzel FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 2 2 4 0
Zsófia Petri Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 3 1 4 0
František Kurimai Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 2 2 4 2
Martin Bujaki Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 2 2 4 6
Leo Häfner SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 1 3 4 0
Lukáš Petřík Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 2 2 4 0
František Vykopal Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 2 2 4 2
Barbora Fingerová FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 3 1 4 0
Branislav Petruš Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 0 4 4 2
Jan Hrtús PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 0 4 4 4
Lenka Lenčéšová Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 3 1 4 2
Erik Slušný Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 3 1 4 0
Adrián Belopotočan FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 2 2 4 0
Barnabáš Synek MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 3 1 4 0
Peter Vavrica FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 1 3 4 0
Matej Pavlák Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 2 2 4 2
Ivan Kuka FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 4 0 4 0
Michal Vico IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 2 2 4 0
Viktor Vnuk IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 1 3 4 0
Matěj GREGOR Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 1 3 4 2
Mikko Laakso Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 2 2 4 0
Jakub Gálet IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 3 1 4 0
Wiktoria Gajewska MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 2 2 4 0
Jirka Štěpánek Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 3 1 4 0
Esa-Pekka Rossi SBT IV logo SBT IV Men OPEN 0 4 4 4
Jaroslav Macík FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 2 2 4 0
Matúš Tomaškovič FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 1 3 4 0
Philip Öster Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 2 2 4 0
Simo Paulaharju Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 2 2 4 0
Tobias Bergfors Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 3 1 4 2
Vilém Planka 1.SC TEMPISH Vítkovice logo 1.SC TEMPISH Vítkovice U19 4 0 4 0
Denis Melega FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 3 1 4 2
Jakub Ondrák Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 2 2 4 2
Timotej Smutný FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 1 3 4 0
Anna Janebová Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 2 2 4 2
Tomáš Hanák FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 3 1 4 0
Jan Stražišar Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 1 3 4 0
Adam Javořík PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 4 0 4 0
Péter Pfneiszli Hungary logo Hungary Men PRO 3 1 4 0
Martin Mlýnek Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 2 2 4 6
Anton Roth Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 1 3 4 2
Michal Franek FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 0 4 4 4
Michal Šíma FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 2 2 4 0
Jiří Třinecký FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 3 1 4 2
Máté Gál Hungary logo Hungary Men PRO 2 2 4 4
Nikola Červená Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 2 2 4 2
Michaela Balátová II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Women 3 1 4 0
Ladislav Mirt FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 3 1 4 0
Dominik Vrábeľ FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 2 2 4 4
Kamila Macejáková II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Women 2 2 4 2
Vili Liponen Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 2 2 4 2
Samuel Vagovic Bears logo Bears Men OPEN 2 1 3 0
Sampo Nevala M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 2 1 3 0
Gabriel Nagy FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 3 0 3 2
Jan Kšír IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 2 1 3 0
Juho Antinoja SBT IV logo SBT IV Men OPEN 2 1 3 2
Anna Jílková TEXAS LONGHORNS logo TEXAS LONGHORNS Women 3 0 3 0
Kateřina Poláčková FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 2 1 3 0
Samuli Salomaa Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 2 1 3 0
Joni Henttonen Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 2 1 3 0
Radim Wolny FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 0 3 3 0
Pavel Suszka FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 1 2 3 0
Martin Drozd S nikým logo S nikým Men PRO 2 1 3 0
Adam Hrabovský FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Men OPEN 1 2 3 0
Klára Hlávková Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 1 2 3 0
Eduard Tóth Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 1 2 3 2
David Gondek Maskantje Juniors  logo Maskantje Juniors Men OPEN 2 1 3 2
Kramer Dennis Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 2 1 3 0
Gerber Mike Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 2 3 4
Gergely Kádár Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 0 3 3 0
Jan KOUREK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 3 0 3 0
Ondřej Cuberek 1.SC TEMPISH Vítkovice logo 1.SC TEMPISH Vítkovice U19 1 2 3 0
Antti Takala ON7 logo ON7 Men OPEN 3 0 3 0
Schwob Nicolas Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 3 0 3 0
Petra Šajbenová FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 0 3 3 0
Michal Kubert IBK Duško Team - official logo IBK Duško Team - official Men OPEN 3 0 3 2
Matti Koskela Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 2 1 3 0
Martin ZOZULÁK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 1 2 3 0
Michaela Krivulčíková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 1 2 3 0
Matteus Gavatin Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 2 1 3 0
Andrea Černá TEXAS LONGHORNS logo TEXAS LONGHORNS Women 0 3 3 2
Rostislav Kocáb Fbc Cappuccino logo Fbc Cappuccino Men OPEN 3 0 3 0
Veronika Kajanová Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 3 0 3 0
Kiss Donát Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 0 3 3 2
Daniel Venouš FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 1 2 3 2
Mária Pazderakova Eastern Wings Michalovce logo Eastern Wings Michalovce Women 3 0 3 0
Ondrej Pagáč IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 0 3 3 0
Martin Dej Devils Čadca logo Devils Čadca Men OPEN 3 0 3 2
Feiwel Isidor Ruber MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 1 2 3 2
Adam Palčinský Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 2 1 3 0
Matej Šlavka Bears logo Bears Men OPEN 1 2 3 0
Juraj Tóth Bejvávalo logo Bejvávalo Men OPEN 0 3 3 0
Jozef Lonek FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 2 1 3 2
Geršon Hájek MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 0 3 3 0
Jana Bírová II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Women 2 1 3 2
Pavel Sypták Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 3 0 3 0
Adrian Weber Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 1 2 3 0
Vladimír Roziak Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 2 1 3 0
Erik Šramko Bears logo Bears Men OPEN 0 3 3 2
Dominik Dzuro FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 1 2 3 0
Daniel Bradáč Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 3 0 3 0
David Novák Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 2 1 3 0
Sára Adamcová Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 1 2 3 2
Marek WEINELT Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 2 1 3 0
Ambrož Rot Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 2 1 3 0
Gašper Mesec Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 2 1 3 0
Teodor Beriac Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 3 0 3 0
Peter Čuporák S nikým logo S nikým Men PRO 0 3 3 2
Renata Lojová TEXAS LONGHORNS logo TEXAS LONGHORNS Women 2 1 3 0
Jiří Hadamovský IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 2 1 3 0
Jaroslav Málus FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 1 2 3 0
Jakub Košarišťan FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 3 0 3 0
Richard Míšek Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 1 2 3 0
Ivana Purkytová Kanonýrky Kladno logo Kanonýrky Kladno Women 0 3 3 2
Andreas Rieger Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 3 0 3 0
Michal Bugár FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Men OPEN 3 0 3 0
Jakub Klačko FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 1 2 3 0
Marián Hruška FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 2 1 3 2
Ronald Gašparík FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 1 2 3 2
Nikola Křemenáková TEXAS LONGHORNS logo TEXAS LONGHORNS Women 2 1 3 0
Oliver Hradický Trash logo Trash Men OPEN 1 2 3 2
Jan Grábl Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 3 0 3 0
Katarína Marcinková Skarpety logo Skarpety Women 2 1 3 2
Peter Bezeg SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 3 0 3 4
Martin Hrycej Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 2 1 3 0
Vojtěch Zmrzlík Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 0 3 3 2
Lucie Köhlerová Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 2 1 3 2
Jan SAVICKÝ Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 2 1 3 2
Matúš Machara SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 2 1 3 0
Viktória Bobotová FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 3 0 3 0
Adam Lidgren Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 0 3 3 0
Jakub Matejička FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 2 1 3 0
Zuzana Majtánová Skarpety logo Skarpety Women 1 2 3 0
Barbora Nosková TEXAS LONGHORNS logo TEXAS LONGHORNS Women 1 2 3 2
David Boszczyk Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 3 0 3 0
Pavel Sysel Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 0 3 3 0
Peter Ivanka JElita logo JElita Men OPEN 2 1 3 0
Adéla Kmošková FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 2 1 3 0
Gabriel Koza FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 2 1 3 2
Jakub Kamberský FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 0 3 3 0
Daniel Maňkoš IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 2 1 3 0
Mojmír Kešelák Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 2 1 3 0
Erik Paučo FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 3 0 3 2
Jakub Puciow FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 2 1 3 0
Jakub Mečíř Royalos Katos logo Royalos Katos Men OPEN 1 2 3 6
Zdeněk Husák Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 1 2 3 2
Filip Chlum Royalos Katos logo Royalos Katos Men OPEN 2 1 3 2
Jindřich Kamler FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 0 3 3 0
Oliver Kopún FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 3 0 3 2
Matúš Borik FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 1 2 3 2
Fodor Attila Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 1 2 3 0
Lauri Fenander M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 1 2 3 0
Nikola Andršová FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 1 2 3 2
Ville Viinikka M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 1 2 3 0
Martin Kašlík JElita logo JElita Men OPEN 1 2 3 0
Zbyněk Prokšan Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 1 2 3 0
Patrik BARTOŠ Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 0 3 3 2
Vlad Artemovych Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 2 1 3 5
David ŽÁČEK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 1 2 3 0
Jakub Kořenek SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 2 1 3 4
Tamara Točeková Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 3 0 3 0
Martin Vlasák Fbc Cappuccino logo Fbc Cappuccino Men OPEN 2 1 3 2
Tomáš Nožina Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Men PRO 3 0 3 0
Adrián Szabo FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 3 0 3 0
Michal Jančo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 2 1 3 0
Danilo Reveha Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 2 1 3 0
Andrej Stastny ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Men OPEN 3 0 3 0
Michal Čermák Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 2 1 3 2
Zoltán Rési Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 3 0 3 0
Niko Ailamo ON7 logo ON7 Men OPEN 2 1 3 0
Marco Waser Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 3 0 3 4
Roman Chovan FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 3 0 3 2
Matej Kán FBK Storm Martin logo FBK Storm Martin Men OPEN 3 0 3 0
Carl Wadsten Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 2 1 3 0
Marek Rybár FBK PRO/MAX reality Tomášovce logo FBK PRO/MAX reality Tomášovce Men OPEN 1 2 3 0
Dominika Soukupová Kanonýrky Kladno logo Kanonýrky Kladno Women 1 2 3 0
Filip Sichinger T. J. Sokol Koterov logo T. J. Sokol Koterov Men OPEN 1 2 3 0
Viktor Patsch FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 1 1 2 0
Erika Janoštiaková Slovan logo Slovan Women 0 2 2 2
Marko Michalka CVČ Žiar nad Hronom Pirátos logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Men OPEN 2 0 2 0
Anssi Alasentie ON7 logo ON7 Men OPEN 0 2 2 2
Michal Galád FBK PRO/MAX reality Tomášovce logo FBK PRO/MAX reality Tomášovce Men OPEN 2 0 2 0
Matevž Kohne Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 1 1 2 0
Martin Noháček OkMoBu logo OkMoBu Men OPEN 2 0 2 0
Miroslav Sajko FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 2 0 2 0
Maroš Kovaľ SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 0 2 2 2
Šimon Šmajda SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 0 2 2 0
Peter Baláž FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 0 2 2 0
Vojtěch Hecl Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 1 1 2 0
Andrej Berta FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 1 1 2 0
Michal Beneš OkMoBu logo OkMoBu Men OPEN 0 2 2 0
Adam Sypták FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 0 2 2 0
Róbert Kovács FBK PRO/MAX reality Tomášovce logo FBK PRO/MAX reality Tomášovce Men OPEN 2 0 2 2
Matúš Gajdoš SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 1 1 2 2
David Sedliak CVČ Žiar nad Hronom Pirátos logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Men OPEN 1 1 2 0
Klaudia Robová Skarpety logo Skarpety Women 0 2 2 2
Daniel Sabó FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 1 1 2 0
Igor Rác FBK PRO/MAX reality Tomášovce logo FBK PRO/MAX reality Tomášovce Men OPEN 0 2 2 2
Lukáš Chudíček PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 1 1 2 0
Simon Sundström Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 2 0 2 2
Jozef Kríš SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 2 0 2 0
Peter Škvaridlo Devils Čadca logo Devils Čadca Men OPEN 1 1 2 0
Mário Vašš CVČ Žiar nad Hronom Pirátos logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Men OPEN 1 1 2 2
Erik Gavlák FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 2 0 2 0
Ruslan Firman Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 2 0 2 0
Richard Žatko FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 2 0 2 0
Šimon Borik SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 1 1 2 0
Timotej Kopča CVČ Žiar nad Hronom Pirátos logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Men OPEN 0 2 2 0
Michael Klinger Royalos Katos logo Royalos Katos Men OPEN 1 1 2 0
Lukáš Mráz SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 0 2 2 0
Joel Niemelä SBT IV logo SBT IV Men OPEN 2 0 2 0
Kryštof Novotný IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 0 2 2 0
Přemek PAKOSTA Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 0 2 2 0
Ivo TEICHMAN Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 1 1 2 4
Riku Luostarinen ON7 logo ON7 Men OPEN 1 1 2 0
Ladislav Gál Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 1 1 2 2
Ondřej Kahoun PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 2 0 2 0
Tobiáš Pavliš PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 0 2 2 0
Lukáš Vlach Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 1 1 2 0
Pozsony Balázs Bendegúz Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 0 2 2 0
Fabian Leitner Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 1 1 2 2
Ondřej Malý PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 1 1 2 0
Oliver Mraček Trash logo Trash Men OPEN 0 2 2 2
Jakub Hruban FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 1 1 2 0
Petr Šimek FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 1 1 2 0
Michal Tulák FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 1 1 2 2
Dominik Berka Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 0 2 2 2
Tomáš Janovský Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 1 1 2 2
Tom Hanzlík(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 0 2 2 2
Jaakko Niemitalo M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 2 0 2 0
Ondrej Čech(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 1 1 2 0
Joni Esko M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 1 1 2 0
Patricie Březovská FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 2 0 2 0
Peter Blahyj CVČ Žiar nad Hronom Pirátos logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Men OPEN 1 1 2 0
Václav OUBRECHT Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 1 1 2 2
Matus Vnencak FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 0 2 2 2
Sára Záteková Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 1 1 2 0
Slavomír Ondrušek Devils Čadca logo Devils Čadca Men OPEN 2 0 2 0
Dominik Paták FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 1 1 2 4
Martin Sedláček Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 1 1 2 2
Simona Albertová Kanonýrky Kladno logo Kanonýrky Kladno Women 2 0 2 0
Patrik Hlávka Fbc Cappuccino logo Fbc Cappuccino Men OPEN 0 2 2 4
Ondřej Kowalík PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 0 2 2 0
Ondřej RYŠAVÝ Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 1 1 2 0
Patrik Paulikovíč IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 1 1 2 0
Marko Laitinen ON7 logo ON7 Men OPEN 1 1 2 0
Adam ŠMÍD Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 2 0 2 0
Roni-Pekka Lampinen ON7 logo ON7 Men OPEN 1 1 2 2
Bob Piskáček Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 2 0 2 2
Kristína Králiková Od Tatier k Dunaju  logo Od Tatier k Dunaju Women 2 0 2 0
Martin Porubiak FBK PRO/MAX reality Tomášovce logo FBK PRO/MAX reality Tomášovce Men OPEN 1 1 2 0
Filip Rubeš Royalos Katos logo Royalos Katos Men OPEN 1 1 2 2
Ivana Hrabčáková Skarpety logo Skarpety Women 2 0 2 0
Jakub Haša Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 2 0 2 0
Martin Lasota FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 1 1 2 0
Patrik PETR Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 1 1 2 2
Lukáš Křivánek FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 1 1 2 2
Andrii Kopanskii Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 1 1 2 0
Martin Urban FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 2 0 2 2
Petr Kopčil PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 2 0 2 0
Janka Kosmeľová FBK Hornets logo FBK Hornets Women 1 1 2 0
Andrin Buchli Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 2 0 2 2
Peťa Huňadyová Eastern Wings Michalovce logo Eastern Wings Michalovce Women 0 2 2 0
David Ziuzin Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 1 1 2 0
Marco Machovič(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 1 1 2 0
Tomáš Chvála Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 0 2 2 0
Kristian Tomastik FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 1 1 2 0
Ľuboš Šefčík FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 2 0 2 0
Adriana Kronychová FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Women 1 1 2 0
Andrea Rukavičková FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Women 2 0 2 0
Richard Orviský FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 2 0 2 2
Mykola Prytoliuk Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 1 1 2 4
Igor Kisil Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 0 2 2 0
Jakub Balciar FBK Storm Martin logo FBK Storm Martin Men OPEN 0 2 2 0
Honza Němeček FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 0 2 2 0
Marie Gabrisová TJ Jablonné nad Orlicí logo TJ Jablonné nad Orlicí Women 1 1 2 2
Dávid Rusnáček II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 2 0 2 0
Tomáš Vyskočil II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 2 0 2 0
Pirik Dávid Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 1 1 2 0
Andrej Szigl Royalos Katos logo Royalos Katos Men OPEN 2 0 2 0
Richard Míšek(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 2 0 2 0
Michael Mrózek FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 1 1 2 2
Jan Soukup T. J. Sokol Koterov logo T. J. Sokol Koterov Men OPEN 1 1 2 0
Lucie Peštová Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 1 1 2 2
Ewelina Mamak MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 0 2 2 0
Vanessa Kučerová Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Women 2 0 2 0
Schaffter Patrick Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 1 2 0
Matej Noga FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 2 0 2 0
Jáchym Navrátil Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 1 1 2 2
Vojtěch Bartošek Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 2 0 2 0
Dominik Papp Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 1 1 2 2
Pluhar Josef Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 1 2 2
Roman Günther JElita logo JElita Men OPEN 0 2 2 0
Ján Šprlák FBK PRO/MAX reality Tomášovce logo FBK PRO/MAX reality Tomášovce Men OPEN 1 1 2 0
Morics Krumins Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 1 1 2 0
Jonne Esko M*****Boys logo M*****Boys Men OPEN 2 0 2 2
Dominik Sabo FBK Storm Martin logo FBK Storm Martin Men OPEN 0 2 2 2
Adam Margetin FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 0 2 2 2
Michal Sokolik ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Men OPEN 0 2 2 2
Bálint Frischmann Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 1 1 2 0
Anže Križaj FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 0 2 2 2
Rok Prevodnik FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 2 0 2 2
Katarína Cerchlanová Wild Girls Čadca logo Wild Girls Čadca Women 2 0 2 2
Lucas Braakhuis Messed Up logo Messed Up Men OPEN 1 1 2 2
Timotej Jarina FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 0 2 2 0
Miha Petrič Krokodilčki logo Krokodilčki Men OPEN 0 2 2 0
Samuel Černák FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 2 0 2 0
Timka Sotáková Eastern Wings Michalovce logo Eastern Wings Michalovce Women 0 2 2 2
Filip Žikla FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 1 1 2 0
Dominik Hiadlovský Royalos Katos logo Royalos Katos Men OPEN 1 1 2 0
Jakub Tokár Bears logo Bears Men OPEN 2 0 2 4
Samuel Jančo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 1 1 2 0
Dóra Szalai Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 0 2 2 0
Tomáš Straka Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 2 0 2 4
Dennis Pel Messed Up logo Messed Up Men OPEN 1 1 2 0
Stanislav Belko S nikým logo S nikým Men PRO 2 0 2 0
Lukáš Kraina FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 1 1 2 4
Jiří Mráček FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 2 0 2 0
Richard Cvacho FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 1 1 2 0
Tomáš Chmiel FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 2 0 2 2
Paul Siegmund SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 1 1 2 0
Rostislav Topalov FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 1 1 2 4
Josef Krnáč FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 2 0 2 2
Teodor Bodlák Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 0 2 2 0
Lucas Frommhold SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 1 1 2 0
Mariia Zimina Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 1 1 2 0
Vladimíra Skalíková Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 2 0 2 0
Lucia Staššáková Slovan logo Slovan Women 1 1 2 0
Kristýna Samake Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 0 2 2 2
Orsolya Stipsicz Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 1 1 2 0
Daniel Hatala FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 1 1 2 0
Caroline Rooijakkers Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 1 1 2 0
Michal Petrovič Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Men PRO 0 2 2 0
Lukáš Miščík FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 1 1 2 0
Peter Tokarský FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 1 1 2 2
Radek Minařík FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 1 1 2 0
Daniela Semencová Kanonýrky Kladno logo Kanonýrky Kladno Women 0 2 2 0
Adela Kľúčiková Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Women 0 2 2 2
Ondřej Kuhajda T. J. Sokol Koterov logo T. J. Sokol Koterov Men OPEN 2 0 2 0
Andrea Hegyiova Wild Girls Čadca logo Wild Girls Čadca Women 1 1 2 2
Gašper Egart FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 1 1 2 2
Jakub Daňo FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 1 1 2 0
Krisztián Havas Hungary logo Hungary Men PRO 1 1 2 0
Trombitás Balázs Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 2 0 2 0
Milan Mašurka FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 1 1 2 0
Martin Mieč Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 2 0 2 0
Samuel Kelemen Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 1 1 2 2
Lukáš Porazil T. J. Sokol Koterov logo T. J. Sokol Koterov Men OPEN 1 1 2 0
Jiří Leisch FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 1 1 2 2
Jakub Mikuláš FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 1 1 2 0
Ondrej Kubinec FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Men OPEN 0 2 2 0
Frederik Hrušovský FbO Žochár Topoľčany  logo FbO Žochár Topoľčany Men OPEN 1 1 2 0
Michael Ungvarský FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 1 1 2 0
Aleš Tvrdý Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 2 0 2 0
Vojta Travinský Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 0 2 2 0
Dániel Sebrek Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 1 1 2 0
Jakub Grich Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 2 0 2 0
Richárd Hollósi Hungary logo Hungary Men PRO 0 2 2 0
Denis Matoušek Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 1 1 2 0
Michal Šebrle Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 1 1 2 0
Filip Orechovský FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 1 1 2 5
Samuel Jančo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 1 1 2 0
Nika Gajdošová Eastern Wings Michalovce logo Eastern Wings Michalovce Women 2 0 2 2
Tomáš Šroba S nikým logo S nikým Men PRO 1 1 2 2
Dominik CZESZEWSKI Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 0 1 1 0
Imrich Uzola FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 0 1 1 0
Antonín Byvan FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 0 1 1 0
Tomáš Nehanský FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 1 0 1 0
Stanislav Kudjak FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 0 1 1 0
Lukáš Večeřa FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 1 0 1 0
Adam Padušňák FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 1 0 1 2
Vladimír Lacena FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 1 0 1 0
Robert Račko FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 1 0 1 0
Atte Rita ON7 logo ON7 Men OPEN 1 0 1 0
Josef Šťourač PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 1 0 1 2
Viktória Ďuríková FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 0 1 1 0
Marek Jelok FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Men OPEN 1 0 1 0
Janne Arino ON7 logo ON7 Men OPEN 0 1 1 0
Martin Riman FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Men OPEN 0 1 1 0
Rudo Patay Bears logo Bears Men OPEN 1 0 1 4
Eduard Koval FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 0 1 1 0
Martin Velčovský FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 0 1 1 2
Emil Eklund Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 1 0 1 2
Radek Zajíc Fbc  Panthers Pohořelice  logo Fbc Panthers Pohořelice Men OPEN 0 1 1 0
Jaroslav Semotam Fbc Cappuccino logo Fbc Cappuccino Men OPEN 0 1 1 0
Jesaja Hummel SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 1 0 1 0
Guus Kuiper Messed Up logo Messed Up Men OPEN 1 0 1 0
Martin Ostárek 1.SC TEMPISH Vítkovice logo 1.SC TEMPISH Vítkovice U19 1 0 1 0
Oliver Findra FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 0 1 1 0
Tom Jurco IBF Tuppar Střešbörg logo IBF Tuppar Střešbörg U19 0 1 1 0
Kristýna Hanesová Kanonýrky Kladno logo Kanonýrky Kladno Women 1 0 1 0
Dominik Žilka IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 1 0 1 0
Peter Štefanko FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 1 0 1 0
Marek Kochlic FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 1 0 1 2
Filip Kračmer T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr U19 0 1 1 4
Ondřej Mikulášek T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr U19 1 0 1 0
Adam Choma(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 0 1 1 2
Martin Sedláček(J) Maskantje Juniors 00 logo Maskantje Juniors 00 Men OPEN 1 0 1 2
Nikolas Balog FLK Bulls logo FLK Bulls Men OPEN 0 1 1 0
Dávid Hudec II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 1 0 1 2
Alexandra Geschwandtnerová II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Women 0 1 1 0
Matúš Štupák II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 0 1 1 0
Karolina Majerczak MMKS PODHALE NOWY TARG logo MMKS PODHALE NOWY TARG Women 0 1 1 0
Janne Blomster SBT IV logo SBT IV Men OPEN 1 0 1 0
Tobias Chovan FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 1 0 1 0
Jirka Ošlejšek Bejvávalo logo Bejvávalo Men OPEN 1 0 1 0
Henri Koops Messed Up logo Messed Up Men OPEN 1 0 1 0
Štěpán Maixner FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 1 0 1 2
Ruben Seilnacht SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 0 1 1 0
Kinga Oravecz Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 1 0 1 0
Henk Klooster Messed Up logo Messed Up Men OPEN 0 1 1 0
Samuel Fatul IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 1 0 1 0
Plozza Fabio Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 0 1 1 2
Jere Mattila Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 0 1 1 4
Pavel Dundr Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 1 0 1 0
Václav Venkrbec SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 1 0 1 0
Jiří Dolejš T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr U19 1 0 1 0
Matúš Šablica FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 1 0 1 0
Erik Hotz Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 0 1 1 0
Filip Hrabal Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 0 1 1 0
Khomych Vlad Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 0 1 1 4
Marek Jeřábek FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 1 0 1 0
Max Barashyvets Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 1 0 1 0
Veronika Stredanská FRAM Ladies Team logo FRAM Ladies Team Women 0 1 1 0
Adam Choma Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 1 0 1 2
Sabina Udvardyová Slovan logo Slovan Women 0 1 1 0
Jan Mikolášek FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 0 1 1 0
Patrik Stražovec II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 1 0 1 0
Pavel Pulec FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 1 0 1 2
Oleg Gdakovych Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 1 0 1 4
Petr Koláčný Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 1 0 1 2
Pavlo Shmygelskii Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 0 1 1 2
Alex Pikula Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 0 1 1 0
Zuzana Filasová FBK Hornets logo FBK Hornets Women 1 0 1 2
Nikke Hiltula SBT IV logo SBT IV Men OPEN 0 1 1 2
Vladimír Gramblička SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 0 1 1 0
Marek Koščo SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 0 1 1 4
Matyáš Nemec SVK by Floorball Academy logo SVK by Floorball Academy Men ELITE 1 0 1 2
Štěpán Kostolány Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 0 1 1 0
Jan Kramář Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 1 0 1 0
Anna Tényi Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 0 1 1 0
Petr Eibl T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr U19 0 1 1 0
Jozef Pobjecký FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 1 0 1 0
Rok Ritonja FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 0 1 1 2
Magda Fejfarová FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 1 0 1 0
Timotej Čuporák FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava U19 0 1 1 2
Lukáš Zbránek FBC Blue Horses logo FBC Blue Horses Men OPEN 0 1 1 0
Tom Otépka Bejvávalo logo Bejvávalo Men OPEN 1 0 1 0
Tomáš Dlouhý Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 0 1 1 0
Philip Jassmann SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 1 0 1 0
Šárka Egrtová FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 0 1 1 2
Krähenbühl Patrick Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 0 1 0
Ondřej Kováč FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 1 0 1 2
Tomáš Zvára Royalos Katos logo Royalos Katos Men OPEN 0 1 1 2
Jitka Růžičková FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 0 1 1 0
Jan Hotárek Bejvávalo logo Bejvávalo Men OPEN 1 0 1 0
Miroslava Kšenzuláková FBK Hornets logo FBK Hornets Women 0 1 1 0
Kristýna Velcová FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Women 0 1 1 2
Sebastián Valentovič FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 0 1 1 4
Rasmus Pursio SC DHfK Leipzig logo SC DHfK Leipzig Men OPEN 1 0 1 0
Jan Šauer SK Saros Olomouc logo SK Saros Olomouc Men OPEN 0 1 1 0
Eliška Lapková Kanonýrky Kladno logo Kanonýrky Kladno Women 1 0 1 0
Metod Proj FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 0 1 1 0
Monika Komlodyova Eastern Wings Michalovce logo Eastern Wings Michalovce Women 1 0 1 0
Andrej Šifrer FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 1 0 1 4
Johannes Övregård Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 0 1 1 2
Peter Hužvár CVČ Žiar nad Hronom Pirátos logo CVČ Žiar nad Hronom Pirátos Men OPEN 1 0 1 0
Tereza Kruberová FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Women 0 1 1 0
Eva Krchová FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Women 1 0 1 0
Lukáš Jelinek ŠK Victory Stars Dubnica logo ŠK Victory Stars Dubnica Men OPEN 0 1 1 2
Sebastián Ftorek FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina U19 1 0 1 2
Ján Žúbor JElita logo JElita Men OPEN 1 0 1 0
Jason Ikävalko ON7 logo ON7 Men OPEN 1 0 1 2
Michal Badura Bohy a kamarádi logo Bohy a kamarádi Men OPEN 0 1 1 0
Adam Lešuk T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr U19 1 0 1 2
Tomáš Zelený FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 0 1 1 0
Resch Béla Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 1 0 1 0
Tomáš Veselý Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 0 1 1 2
Jaacob Horák MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 1 0 1 0
Filip Šajty FBC Blueberries Modra logo FBC Blueberries Modra Men OPEN 0 1 1 0
Diószeghi Zsolt Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 0 1 1 0
Tom Hanzlík Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 0 1 1 0
Yehuda Knotek MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 1 0 1 4
Ondrej Čech Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 0 1 1 0
Kristóf Zelei Hungary logo Hungary Men PRO 1 0 1 2
Ema Hergottová II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Women 1 0 1 0
Pavel Paulát T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr U19 1 0 1 4
Martin Eliáš T.B.C. LUCERN Králův Dvůr logo T.B.C. LUCERN Králův Dvůr U19 0 1 1 2
Michal Liszkay Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Men PRO 0 1 1 2
Patrik Ťapák Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Men PRO 1 0 1 0
Egedi Bence Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 1 0 1 0
Steinhauser Odin Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 0 1 2
Samuel Faktor FBK PRO/MAX reality Tomášovce logo FBK PRO/MAX reality Tomášovce Men OPEN 0 1 1 0
Svatos Ondrej Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 0 1 4
Eliška Dvořáková Heineberg AIK logo Heineberg AIK Women 0 1 1 0
Marcel Petrík IBK Anteaters logo IBK Anteaters Men OPEN 1 0 1 0
Anže Burnik FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 1 0 1 0
Adrián Somogyi FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 0 1 1 0
Marek MACEK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 1 0 1 2
Andrea Vaseková Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Women 0 1 1 0
Juraj Šprlák Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Men PRO 1 0 1 0
Petra Sekerková Divoké stonožky logo Divoké stonožky Women 0 1 1 0
Zdeňka Hrabalová Divoké stonožky logo Divoké stonožky Women 1 0 1 0
Alex Fabian Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Men PRO 0 1 1 0
Antonín Štička FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 1 0 1 0
Stanislava Letašiová Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Women 1 0 1 0
Mordechai Sehnal MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 0 1 1 2
Mark Beerstra Messed Up logo Messed Up Men OPEN 1 0 1 0
Alexandra Jurčáková FBK Hornets logo FBK Hornets Women 1 0 1 0
Lukáš Sitár FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 0 1 1 0
Tereza Maršíková FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Women 1 0 1 4
Jan Dohnal FbC Asper Šumperk logo FbC Asper Šumperk Men OPEN 0 1 1 0
Ondřej Porwisz Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 1 0 1 0
Martin Kupec Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 0 1 1 2
Filip Ženožička Shooters Beta logo Shooters Beta Men OPEN 0 1 1 2
Václav Muller Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 1 0 1 0
Jindřích Mošna T. J. Sokol Koterov logo T. J. Sokol Koterov Men OPEN 1 0 1 0
Michal Chudina FRAM Floorball Team logo FRAM Floorball Team Men PRO 0 1 1 0
Tomáš Řezáč FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 0 1 1 0
Ema Šalgovičová Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Women 1 0 1 0
Tomáš Ujček FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 1 0 1 0
Róbert Bačé FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 1 0 1 0
Branislav Bulla S nikým logo S nikým Men PRO 1 0 1 0
Andrej Molnár FbK STATON Turany logo FbK STATON Turany Men OPEN 1 0 1 0
Kurth Tim Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 1 0 1 2
Daniel Kosmel FBC White Eagles Bratislava  logo FBC White Eagles Bratislava Men OPEN 0 1 1 0
Patrik Čech II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Men OPEN 0 1 1 0
Lukáš Ondroušek PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 1 0 1 0
Jakub Neděla 1.SC TEMPISH Vítkovice logo 1.SC TEMPISH Vítkovice U19 1 0 1 0
Pavel Malošík PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 0 1 1 0
Šimon Melega Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 0 1 1 0
Radek Korba OkMoBu logo OkMoBu Men OPEN 1 0 1 2
Marek Pázsiczký Maskantje Juniors 01 logo Maskantje Juniors 01 U19 1 0 1 0
Viktória Melušová II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Women 1 0 1 2
Martin Szweda Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 1 0 1 0
Tomáš Kaleta Fbc Blue Horses B logo Fbc Blue Horses B Men OPEN 0 1 1 0
Andrej Vrábel S nikým logo S nikým Men PRO 1 0 1 2
Ádám Zsoldos Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Men PRO 0 1 1 2
Tomáš Sanitra JElita logo JElita Men OPEN 1 0 1 2
Mühlemann Livio Unihockey Basel Regio logo Unihockey Basel Regio Men ELITE 0 1 1 0
Jan Dolenc FBK Insport Škofja Loka logo FBK Insport Škofja Loka Men OPEN 1 0 1 4
Johan Bergstrand Team Thorengruppen SK logo Team Thorengruppen SK Men ELITE 1 0 1 0
Michal Matlák S nikým logo S nikým Men PRO 0 1 1 4
Jan Michálek PANTHERS OTROKOVICE logo PANTHERS OTROKOVICE U19 1 0 1 2
Evelin Hotz Phoenix Fireball SE logo Phoenix Fireball SE Women 1 0 1 0
Krisztián Tóth Hungary logo Hungary Men PRO 0 1 1 0
Dávid Czank Hungary logo Hungary Men PRO 1 0 1 2
Peter Nehila Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 0 1 1 0
Sami Savolainen Nokian KrP logo Nokian KrP Men ELITE 0 1 1 0
Vojtěch Šimík 1.SC TEMPISH Vítkovice logo 1.SC TEMPISH Vítkovice U19 1 0 1 2
Vojtěch KALUŽA Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 0 1 1 2
David Zumr FBK Storm Martin logo FBK Storm Martin Men OPEN 1 0 1 0
Jan Hála Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 0 1 1 0
Matúš Pavlíček FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany U19 0 1 1 0
Tomáš DLESK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 0 1 1 0
Lucia Gašparíková Wild Girls Čadca logo Wild Girls Čadca Women 0 1 1 0
Ville Hautala ON7 logo ON7 Men OPEN 0 1 1 0
Samuel Zemančík S nikým logo S nikým Men PRO 0 1 1 2
Jakub PRÁŠEK Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 0 1 1 0
Vlastimil Červinka Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 1 0 1 0
Natália Mišíková Hurikán Bratislava logo Hurikán Bratislava Women 1 0 1 2
Adrián Somogyi FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Men OPEN 1 0 1 0
Michaela Krajčová Od Tatier k Dunaju Od Tatier k Dunaju "B" Women 1 0 1 0
Adam Urbánek Gykovy Stars logo Gykovy Stars Men OPEN 1 0 1 0
Jana Hríbiková II. FBC Székesféhervár logo II. FBC Székesféhervár Women 0 1 1 0
Jozef Fendek FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 0 1 1 4
Matúš Zboja FBK Lokca logo FBK Lokca Men OPEN 1 0 1 0
Jozef Pobjecký FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Men OPEN 1 0 1 0
Richard DENKSTEIN Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice U19 1 0 1 2
Lukáš Adámek Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE logo Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE Men ELITE 0 1 1 0
Lukáš Imrišík Devils Čadca logo Devils Čadca Men OPEN 1 0 1 0
Lubomír Dvořák Fbc Cappuccino logo Fbc Cappuccino Men OPEN 1 0 1 2
Tommi Luostarinen ON7 logo ON7 Men OPEN 0 1 1 2
Martin Czyž FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 0 1 1 0
Alexander Hordynsky Devils Čadca logo Devils Čadca Men OPEN 1 0 1 4
Akseli Jaara Messed Up logo Messed Up Men OPEN 1 0 1 0
Petr ČERNÝ Sokol Pardubice logo Sokol Pardubice Men ELITE 1 0 1 2
Jaroslav Verner Prague Tigers logo Prague Tigers Men OPEN 1 0 1 2
Anička Tóthová Eastern Wings Michalovce logo Eastern Wings Michalovce Women 1 0 1 0
Petra Kocúrová FBK Hornets logo FBK Hornets Women 0 1 1 0
Oto Semerák FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 1 0 1 0
Ivana Šilarová TJ Jablonné nad Orlicí logo TJ Jablonné nad Orlicí Women 0 1 1 2
Jani Niskala SBT IV logo SBT IV Men OPEN 1 0 1 0
Adéla Kosková TJ Jablonné nad Orlicí logo TJ Jablonné nad Orlicí Women 1 0 1 0
Katarína Darášová FBK Hornets logo FBK Hornets Women 1 0 1 0
Ondřej Otáhal FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 1 0 1 0
Riku Tolonen SBT IV logo SBT IV Men OPEN 0 1 1 0
Aleš Muselík Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 0 1 1 0
Jaroslav Němeček T. J. Sokol Koterov logo T. J. Sokol Koterov Men OPEN 1 0 1 2
Vojtěch Horák T. J. Sokol Koterov logo T. J. Sokol Koterov Men OPEN 0 1 1 0
Lukáš Cieslar FBC Coyotes Jablunkov logo FBC Coyotes Jablunkov Men OPEN 1 0 1 0
André Gauderon Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 0 1 1 2
Angelo Caviezel Enzians Davos logo Enzians Davos Men OPEN 0 1 1 0
Patrik Sabo FBK Storm Martin logo FBK Storm Martin Men OPEN 1 0 1 0
David Laho FBC Slavia Praha logo FBC Slavia Praha Men PRO 0 1 1 0
Michal Koller Snipers Bratislava logo Snipers Bratislava Men PRO 0 1 1 2
Martin Urban FBC Páv Piešťany logo FBC Páv Piešťany Men OPEN 0 1 1 0
Lukáš Macálka Heineberg AIK  logo Heineberg AIK Men PRO 0 1 1 6
Siegfried Vašina MAH Košér Boys logo MAH Košér Boys Men PRO 1 0 1 0
Tamás Klemencz Hungary logo Hungary Men PRO 1 0 1 0
Áron Szelley Hungary logo Hungary Men PRO 0 1 1 2
Áron Viczena Hungary logo Hungary Men PRO 0 1 1 0
Honzík Žwak FbK Horní Suchá logo FbK Horní Suchá Men PRO 1 0 1 0
Jakub Meliš FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina logo FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Men PRO 0 1 1 2
Erős Gyula Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 1 0 1 2
Klára Konečná FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 0 1 1 0
Nazar Kernytskii Ukraine U-19 logo Ukraine U-19 U19 1 0 1 0
Petra Šutáková Wild Girls Čadca logo Wild Girls Čadca Women 1 0 1 2
Victoria Bartošová FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 0 1 1 0
Michaela Ulbrichová FBC Dobruška logo FBC Dobruška Women 1 0 1 7
Lendvai Bálint Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 1 0 1 0
Patrik Mikulaj S nikým logo S nikým Men PRO 0 1 1 0
Jenei Péter Hungary U19 logo Hungary U19 Men PRO 0 1 1 0