Zápasy

Hala Kategória Skupina Rozhodca Tím


Deň Čas Hala Kateǵoria Skupina Domáci Hostia Výsledok Detail Stream
24.08.2017 08:00 Dom športu Muži MH Shc Firelions Serenissima FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:10 Detail
24.08.2017 08:00 Športová hala FTVŠ Dorastenci 16C IBK Rebels Draví Levi 0:5 Detail
24.08.2017 08:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B Snipers Bratislava - orange FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:1 Detail
24.08.2017 08:40 Dom športu Muži MH FbC Young Arrows Spišska Nová Ves FBC Red Wings Košice 5:0 Detail
24.08.2017 08:40 Športová hala Mladosť Ženy WC CFlC Nadiya (Women) FbO Žochár Topoľčany 0:5 Detail
24.08.2017 08:40 Športová hala FTVŠ Men PRO 18C Fbc Vikings Kopřivnice FAT PIPE Maskantje Juniors 1:5 Detail
24.08.2017 08:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B ZŠ TVRDOŠOVCE "THUNDERS" CFlC Nadiya (U12) 5:0 Detail
24.08.2017 09:20 Dom športu Muži PRO MPB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBK Nižná 2:10 Detail
24.08.2017 09:20 Športová hala Mladosť Muži MD CFlC Nadiya FBK Ježci Rožmitál 0:5 Detail
24.08.2017 09:20 Športová hala FTVŠ Muži ME Tigres du Grésivaudan FBC Došwich Milevsko 3:2 Detail
24.08.2017 09:20 Športová hala Elán Dorastenci 16B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Tsunami Bratislava 7:3 Detail
24.08.2017 09:20 Športová hala PKO Dorastenci 16A FAT PIPE Maskantje Juniors ŠK Lido Dorast 10:0 Detail
24.08.2017 10:00 Dom športu Muži PRO MPA PSN Tatran Střešovice Kloten-Bülach Jets 2:6 Detail
24.08.2017 10:00 Športová hala Elán Muži MI Floorball Tigers Magdeburg Spartak Floorball Milano 0:5 Detail
24.08.2017 10:00 Športová hala Mladosť Ženy WD KFC Ten zvyšok Phoenix Fireball SE 4:1 Detail
24.08.2017 10:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18B Tatran Střešovice Tsunami Záhorská Bystrica 1:2 Detail
24.08.2017 10:00 Športová hala PKO Dorastenci 16A FLC "Yantar" Snipers Bratislava 2:7 Detail
24.08.2017 10:40 Športová hala Elán Muži MI Žltý Sneh Košice Titans Rimavská Sobota 2:3 Detail
24.08.2017 10:40 Športová hala Mladosť Muži MD Young Free & Drunk FB Buenos Jugadores 9:1 Detail
24.08.2017 10:40 Športová hala FTVŠ Men PRO 18D FbK Horní Suchá FGSK Men U18 12:0 Detail
24.08.2017 10:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A Snipers Bratislava - black FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 3:4 Detail
24.08.2017 10:50 Dom športu Muži PRO MPA SZPK KOMÁROM KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 0:4 Detail
24.08.2017 11:20 Športová hala FTVŠ Ženy WA IBF Pressburg 1. SC Malacky 6:1 Detail
24.08.2017 11:20 Športová hala Mladosť Juniori 18A 1. MVIL Ostrava FBK HORNETS 4:1 Detail
24.08.2017 11:20 Športová hala Elán Dorastenci 16B FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:4 Detail
24.08.2017 11:20 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A ZŠ Sološnica Žltý Sneh Košice 0:17 Detail
24.08.2017 11:40 Dom športu Muži PRO MPB BLACK ANGELS ŠK Lido Bratislava 1:0 Detail
24.08.2017 12:00 Športová hala Mladosť Muži MG II. FBC Székesféhervár FTC Vysoké Mýto m 3:4 Detail
24.08.2017 12:00 Športová hala FTVŠ Dorastenci 16C FK Krocans Lučenec BLACK ANGELS 1:12 Detail
24.08.2017 12:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B Ice Players Sereď ŠK Lido MZ 7:1 Detail
24.08.2017 12:00 Športová hala Elán Dorastenci 16B FBC 11 Trnava ARES Hockey Club '94 5:0 Detail
24.08.2017 12:30 Dom športu Muži PRO MPB Kanonýři Kladno FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:2 Detail
24.08.2017 12:40 Športová hala Mladosť Muži MG EHS Skalica Hell Riders 11:0 Detail
24.08.2017 12:40 Športová hala Elán Ženy WB 1.SC Tempish Vítkovice #BerWien 13:0 Detail
24.08.2017 12:40 Športová hala FTVŠ Juniori 18C FBK Michalovce Fbc Blueberries Modra 6:2 Detail
24.08.2017 12:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B CFlC Nadiya (U12) Snipers Bratislava - orange 0:5 Detail
24.08.2017 13:20 Športová hala Elán Muži MI CVČ Žiar nad Hronom Floorball Tigers Magdeburg 5:0 Detail
24.08.2017 13:20 Dom športu Muži MH FBC Slovan Rimavská Sobota Shc Firelions Serenissima 3:2 Detail
24.08.2017 13:20 Športová hala Mladosť Ženy WD FGSK Women FTC Vysoké Mýto ž 0:15 Detail
24.08.2017 13:20 Športová hala FTVŠ Ženy WA Únětická 12° Tatran Střešovice 1. SC Malacky 13:1 Detail
24.08.2017 13:20 Športová hala PKO Dorastenci 16A Ice Players Sereď FLC "Yantar" 0:4 Detail
24.08.2017 14:00 Športová hala Elán Muži MI Spartak Floorball Milano Žltý Sneh Košice 2:13 Detail
24.08.2017 14:00 Dom športu Muži MC FBC Sharks IBK Borovička 5:0 Detail
24.08.2017 14:00 Športová hala Mladosť Ženy WD KFC Ten zvyšok ŠK Lido Ženy 10:2 Detail
24.08.2017 14:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18D FBK Harvard Partizánske U18 FBK Nižná Junior 0:5 Detail
24.08.2017 14:00 Športová hala PKO Dorastenci 16A Snipers Bratislava FAT PIPE Maskantje Juniors 1:4 Detail
24.08.2017 15:00 Dom športu Muži PRO MPA FRAM Floorball Team SZPK KOMÁROM 6:1 Detail
24.08.2017 15:00 Športová hala FTVŠ Muži ME 1. FBC Zvolen ScreamersJunior KVP 0:5 Detail
24.08.2017 15:00 Športová hala Elán Ženy WB FBC Slovan Rimavská Sobota Eastern Wings Michalovce 3:5 Detail
24.08.2017 15:00 Športová hala Mladosť Ženy WC Wild Girls Fbš Bohemians 0:12 Detail
24.08.2017 15:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A Snipers Bratislava - black ZŠ FL STARS Fiľakovo 12:0 Detail
24.08.2017 15:40 Športová hala Mladosť Juniori 18A FbO Florpédo Bratislava ŠK Hurikán Bratislava 2:5 Detail
24.08.2017 15:40 Športová hala FTVŠ Juniori 18C Peaches IBK AKADEMIE Fbc Vikings Kopřivnice 3:3 Detail
24.08.2017 15:40 Športová hala Elán Dorastenci 16B Tsunami Bratislava FBC 11 Trnava 5:2 Detail
24.08.2017 15:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina ZŠ Sološnica 16:2 Detail
24.08.2017 15:50 Dom športu Muži PRO MPA KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ PSN Tatran Střešovice 3:5 Detail
24.08.2017 16:20 Športová hala FTVŠ Juniori 18C FBK Michalovce FAT PIPE Maskantje Juniors 3:8 Detail
24.08.2017 16:20 Športová hala PKO Dorastenci 16A ŠK Lido Dorast Ice Players Sereď 2:2 Detail
24.08.2017 16:20 Športová hala Elán Dorastenci 16B ARES Hockey Club '94 FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 1:12 Detail
24.08.2017 16:40 Dom športu Muži PRO MPB FBK Nižná BLACK ANGELS 3:7 Detail
24.08.2017 17:00 Športová hala Elán Muži MA Miners Floorball FBC Dragons Ružinov Bratislava 0:5 Detail
24.08.2017 17:00 Športová hala FTVŠ Muži ME Tigres du Grésivaudan 1. FBC Zvolen 5:0 Detail
24.08.2017 17:00 Športová hala Mladosť Ženy WD Phoenix Fireball SE FGSK Women 6:0 Detail
24.08.2017 17:00 Športová hala PKO Dorastenci 16C IBK Rebels FK Krocans Lučenec 0:5 Detail
24.08.2017 17:20 Dom športu Muži PRO MPB ŠK Lido Bratislava Kanonýři Kladno 1:1 Detail
24.08.2017 17:40 Športová hala Elán Muži MA FBC Blue Horses FBK Lokca 2:1 Detail
24.08.2017 17:40 Športová hala Mladosť Ženy WD FTC Vysoké Mýto ž ŠK Lido Ženy 2:1 Detail
24.08.2017 17:40 Športová hala FTVŠ Juniori 18B Rybičky jsou fajn FLK Bulls 9:3 Detail
24.08.2017 17:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B ZŠ TVRDOŠOVCE "THUNDERS" Ice Players Sereď 2:3 Detail
24.08.2017 18:10 Dom športu Muži MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FbC Young Arrows Spišska Nová Ves 2:5 Detail
24.08.2017 18:20 Športová hala Elán Muži MB Gürbetal RK Floor Maniacs Mělník 8:2 Detail
24.08.2017 18:20 Športová hala Mladosť Muži MF UFC Groningen FBK Spartak Hluk 0:14 Detail
24.08.2017 18:20 Športová hala FTVŠ Juniori 18D FbK Horní Suchá FBK Harvard Partizánske U18 3:1 Detail
24.08.2017 18:20 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A Žltý Sneh Košice ZŠ FL STARS Fiľakovo 12:2 Detail
24.08.2017 19:00 Športová hala Elán Muži MB Snipers Bratislava Tatra's Finest 9:2 Detail
24.08.2017 19:00 Športová hala Mladosť Muži MF Origo SE FBC Medvede Team Žilina 2:5 Detail
24.08.2017 19:00 Dom športu Muži MH FBC Slovan Rimavská Sobota FBC Red Wings Košice 4:2 Detail
24.08.2017 19:00 Športová hala FTVŠ Ženy WA IBF Pressburg Hurikán Bratislava 2:0 Detail
24.08.2017 19:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŠK Lido MZ 21:0 Detail
24.08.2017 20:00 Dom športu Muži PRO MPA Kloten-Bülach Jets FRAM Floorball Team 5:2 Detail
24.08.2017 20:00 Športová hala Elán Muži MI Titans Rimavská Sobota CVČ Žiar nad Hronom 19:0 Detail
24.08.2017 20:00 Športová hala Mladosť Ženy WC FbO Žochár Topoľčany Wild Girls 2:2 Detail
24.08.2017 20:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18C Fbc Blueberries Modra Peaches IBK AKADEMIE 1:6 Detail
24.08.2017 20:40 Športová hala Mladosť Muži MC FBK Harvard Partizánske FBC White Eagles Bratislava 3:0 Detail
24.08.2017 20:50 Dom športu Muži PRO MPA PSN Tatran Střešovice SZPK KOMÁROM 9:2 Detail
24.08.2017 21:40 Dom športu Muži PRO MPB FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ŠK Lido Bratislava 2:2 Detail
25.08.2017 07:20 Telocvična lekárskej fakulty Ženy WC CFlC Nadiya (Women) SK Bivojky Litvínov 0:5 Detail
25.08.2017 07:30 Dom športu Muži PRO MPB FBK Nižná Kanonýři Kladno 4:5 Detail
25.08.2017 08:00 Športová hala Mladosť Muži MA Miners Floorball FBC Blue Horses 0:5 Detail
25.08.2017 08:00 Športová hala Elán Juniori 18A 1. MVIL Ostrava FbO Florpédo Bratislava 5:1 Detail
25.08.2017 08:00 Športová hala FTVŠ Dorastenci 16C Draví Levi BLACK ANGELS 0:7 Detail
25.08.2017 08:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B CFlC Nadiya (U12) Ice Players Sereď 0:5 Detail
25.08.2017 08:00 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci 16B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ARES Hockey Club '94 4:2 Detail
25.08.2017 08:20 Dom športu Muži PRO MPB BLACK ANGELS FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:1 Detail
25.08.2017 08:40 Športová hala Mladosť Muži MA FBC Dragons Ružinov Bratislava FBK Lokca 5:3 Detail
25.08.2017 08:40 Telocvična lekárskej fakulty Muži MH Shc Firelions Serenissima FBC Red Wings Košice 2:7 Detail
25.08.2017 08:40 Športová hala Elán Juniori 18A FBK HORNETS ŠK Hurikán Bratislava 6:7 Detail
25.08.2017 08:40 Športová hala FTVŠ Juniori 18C Fbc Vikings Kopřivnice FBK Michalovce 3:2 Detail
25.08.2017 08:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ZŠ TVRDOŠOVCE "THUNDERS" 9:0 Detail
25.08.2017 09:10 Dom športu Muži PRO MPA Kloten-Bülach Jets KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 15:1 Detail
25.08.2017 09:20 Športová hala Mladosť Muži MB Gürbetal RK Snipers Bratislava 4:6 Detail
25.08.2017 09:20 Telocvična lekárskej fakulty Muži MI Floorball Tigers Magdeburg Titans Rimavská Sobota 0:5 Detail
25.08.2017 09:20 Športová hala Elán Ženy WD KFC Ten zvyšok FTC Vysoké Mýto ž 1:2 Detail
25.08.2017 09:20 Športová hala FTVŠ Ženy WA Únětická 12° Tatran Střešovice IBF Pressburg 7:0 Detail
25.08.2017 09:20 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B Snipers Bratislava - orange ŠK Lido MZ 15:0 Detail
25.08.2017 10:00 Dom športu Muži PRO MPA FRAM Floorball Team PSN Tatran Střešovice 4:3 Detail
25.08.2017 10:00 Športová hala Mladosť Muži MB Floor Maniacs Mělník Tatra's Finest 3:3 Detail
25.08.2017 10:00 Telocvična lekárskej fakulty Muži MI Spartak Floorball Milano CVČ Žiar nad Hronom 2:1 Detail
25.08.2017 10:00 Športová hala Elán Ženy WD Phoenix Fireball SE ŠK Lido Ženy 7:2 Detail
25.08.2017 10:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18B Tatran Střešovice Rybičky jsou fajn 4:1 Detail
25.08.2017 10:00 Športová hala PKO Dorastenci 16A FLC "Yantar" ŠK Lido Dorast 2:1 Detail
25.08.2017 10:40 Športová hala Elán Muži ME FBC Došwich Milevsko ScreamersJunior KVP 3:5 Detail
25.08.2017 10:40 Športová hala Mladosť Muži MC FBC Sharks FBK Harvard Partizánske 5:4 Detail
25.08.2017 10:40 Telocvična lekárskej fakulty Ženy WC FbO Žochár Topoľčany Fbš Bohemians 0:3 Detail
25.08.2017 10.40 Športová hala FTVŠ Juniori 18D FGSK Men U18 FBK Nižná Junior 1:4 Detail
25.08.2017 10:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A Snipers Bratislava - black Žltý Sneh Košice 6:0 Detail
25.08.2017 10:50 Dom športu Muži PRO MPB FBK Nižná ŠK Lido Bratislava 4:1 Detail
25.08.2017 11:20 Športová hala Elán Muži MF FBK Spartak Hluk FBC Medvede Team Žilina 6:1 Detail
25.08.2017 11:20 Športová hala Mladosť Muži MC IBK Borovička FBC White Eagles Bratislava 0:5 Detail
25.08.2017 11:20 Telocvična lekárskej fakulty Ženy WC SK Bivojky Litvínov Wild Girls 6:0 Detail
25.08.2017 11:20 Športová hala FTVŠ Juniori 18C Peaches IBK AKADEMIE FAT PIPE Maskantje Juniors 1:2 Detail
25.08.2017 11:20 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina ZŠ FL STARS Fiľakovo 12:1 Detail
25.08.2017 11:40 Dom športu Muži PRO MPB Kanonýři Kladno BLACK ANGELS 0:7 Detail
25.08.2017 12:00 Športová hala Elán Muži MG II. FBC Székesféhervár EHS Skalica 2:5 Detail
25.08.2017 12:00 Športová hala Mladosť Muži MD CFlC Nadiya Young Free & Drunk 0:5 Detail
25.08.2017 12:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18C Fbc Blueberries Modra Fbc Vikings Kopřivnice 2:6 Detail
25.08.2017 12:00 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci 16B Tsunami Bratislava FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 1:3 Detail
25.08.2017 12:00 Športová hala PKO Dorastenci 16A Snipers Bratislava Ice Players Sereď 4:1 Detail
25.08.2017 12:30 Dom športu Muži PRO MPA Kloten-Bülach Jets SZPK KOMÁROM 5:1 Detail
25.08.2017 12:40 Športová hala Elán Muži MG FTC Vysoké Mýto m Hell Riders 7:2 Detail
25.08.2017 12:40 Športová hala Mladosť Muži MD FBK Ježci Rožmitál FB Buenos Jugadores 5:3 Detail
25.08.2017 12:40 Športová hala FTVŠ Muži MB Gürbetal RK Tatra's Finest 4:2 Detail
25.08.2017 12.40 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci 16B FBC 11 Trnava FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 2:3 Detail
25.08.2017 12:40 Športová hala PKO Dorastenci 16A FAT PIPE Maskantje Juniors FLC "Yantar" 9:1 Detail
25.08.2017 13:20 Dom športu Muži PRO MPA KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ FRAM Floorball Team 2:2 Detail
25.08.2017 13:20 Športová hala Elán Muži MF UFC Groningen Origo SE 2:3 Detail
25.08.2017 13:20 Telocvična lekárskej fakulty Muži MI Žltý Sneh Košice Floorball Tigers Magdeburg 5:0 Detail
25.08.2017 13:20 Športová hala Mladosť Ženy WB 1.SC Tempish Vítkovice FBC Slovan Rimavská Sobota 8:1 Detail
25.08.2017 13:20 Športová hala FTVŠ Juniori 18B Tsunami Záhorská Bystrica FLK Bulls 8:0 Detail
25.08.2017 13:20 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B ŠK Lido MZ CFlC Nadiya (U12) 5:0 Detail
25.08.2017 14:00 Telocvična lekárskej fakulty Muži MI Spartak Floorball Milano Titans Rimavská Sobota 4:7 Detail
25.08.2017 14:00 Športová hala Elán Juniori 18A 1. MVIL Ostrava ŠK Hurikán Bratislava 5:3 Detail
25.08.2017 14:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18D FbK Horní Suchá FBK Nižná Junior 3:3 Detail
25.08.2017 14:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B Ice Players Sereď FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:5 Detail
25.08.2017 14:10 Športová hala Mladosť Ženy WB #BerWien Eastern Wings Michalovce 3:1 Detail
25.08.2017 14:10 Dom športu Juniori 18A FBK HORNETS FbO Florpédo Bratislava 4:0 Detail
25.08.2017 15:00 Športová hala Mladosť Muži MA Miners Floorball FBK Lokca 0:5 Detail
25.08.2017 15:00 Dom športu Muži MA FBC Dragons Ružinov Bratislava FBC Blue Horses 1:2 Detail
25.08.2017 15:00 Športová hala Elán Ženy WD FGSK Women KFC Ten zvyšok 1:10 Detail
25.08.2017 15:00 Telocvična lekárskej fakulty Ženy WC CFlC Nadiya (Women) Fbš Bohemians 0:5 Detail
25.08.2017 15:00 Športová hala FTVŠ Ženy WA Hurikán Bratislava 1. SC Malacky 5:2 Detail
25.08.2017 15:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B Snipers Bratislava - orange ZŠ TVRDOŠOVCE "THUNDERS" 6:0 Detail
25.08.2017 15:40 Športová hala Mladosť Muži MC IBK Borovička FBK Harvard Partizánske 0:5 Detail
25.08.2017 15:40 Športová hala Elán Ženy WD Phoenix Fireball SE FTC Vysoké Mýto ž 2:1 Detail
25.08.2017 15:40 Telocvična lekárskej fakulty Ženy WC SK Bivojky Litvínov FbO Žochár Topoľčany 2:1 Detail
25.08.2017 15:40 Športová hala FTVŠ Dorastenci 16C IBK Rebels BLACK ANGELS 0:5 Detail
25.08.2017 15:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A ZŠ Sološnica Snipers Bratislava - black 1:12 Detail
25.08.2017 15:50 Dom športu Muži ME Tigres du Grésivaudan ScreamersJunior KVP 1:3 Detail
25.08.2017 16:20 Športová hala Elán Muži MF UFC Groningen FBC Medvede Team Žilina 0:2 Detail
25.08.2017 16:20 Športová hala Mladosť Muži ME FBC Došwich Milevsko 1. FBC Zvolen 5:0 Detail
25.08.2017 16:20 Športová hala FTVŠ Muži MB Floor Maniacs Mělník Snipers Bratislava 0:8 Detail
25.08.2017 16:20 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina Žltý Sneh Košice 7:0 Detail
25.08.2017 16:20 Telocvična lekárskej fakulty Dorastenci 16B Tsunami Bratislava ARES Hockey Club '94 7:2 Detail
25.08.2017 16:40 Dom športu Muži MD CFlC Nadiya FB Buenos Jugadores 0:5 Detail
25.08.2017 17:00 Športová hala Elán Muži MF FBK Spartak Hluk Origo SE 7:1 Detail
25.08.2017 17:00 Športová hala Mladosť Muži MC FBC Sharks FBC White Eagles Bratislava 5:3 Detail
25.08.2017 17:00 Telocvična lekárskej fakulty Muži MI CVČ Žiar nad Hronom Žltý Sneh Košice 1:10 Detail
25.08.2017 17:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18B Tatran Střešovice FLK Bulls 13:1 Detail
25.08.2017 17:00 Športová hala PKO Dorastenci 16A Snipers Bratislava ŠK Lido Dorast 7:0 Detail
25.08.2017 17:30 Dom športu Muži MD FBK Ježci Rožmitál Young Free & Drunk 2:3 Detail
25.08.2017 17:40 Športová hala Elán Muži MG II. FBC Székesféhervár Hell Riders 7:4 Detail
25.08.2017 17:40 Telocvična lekárskej fakulty Muži MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Slovan Rimavská Sobota 9:3 Detail
25.08.2017 17:40 Športová hala Mladosť Ženy WB 1.SC Tempish Vítkovice Eastern Wings Michalovce 5:0 Detail
25.08.2017 17:40 Športová hala FTVŠ Ženy WA Únětická 12° Tatran Střešovice Hurikán Bratislava 3:0 Detail
25.08.2017 17:40 Športová hala PKO Mladší žiaci 12A ZŠ FL STARS Fiľakovo ZŠ Sološnica 5:5 Detail
25.08.2017 18:20 Športová hala Elán Muži MG FTC Vysoké Mýto m EHS Skalica 2:1 Detail
25.08.2017 18:20 Telocvična lekárskej fakulty Muži MH FbC Young Arrows Spišska Nová Ves Shc Firelions Serenissima 7:1 Detail
25.08.2017 18:20 Športová hala Mladosť Ženy WB #BerWien FBC Slovan Rimavská Sobota 1:1 Detail
25.08.2017 18:20 Dom športu Juniori 18C FBK Michalovce Peaches IBK AKADEMIE 1:2 Detail
25.08.2017 18:20 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B CFlC Nadiya (U12) FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 0:5 Detail
25.08.2017 19:00 Telocvična lekárskej fakulty Muži MH FBC ČPP Bystroň Group Ostrava FBC Red Wings Košice 4:1 Detail
25.08.2017 19:00 Športová hala Elán Ženy WD ŠK Lido Ženy FGSK Women 12:0 Detail
25.08.2017 19:00 Dom športu Juniori 18C FAT PIPE Maskantje Juniors Fbc Blueberries Modra 4:0 Detail
25.08.2017 19:00 Športová hala Mladosť Dorastenci 16B FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina FBC 11 Trnava 6:1 Detail
25.08.2017 19:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B Ice Players Sereď Snipers Bratislava - orange 0:6 Detail
25.08.2017 20:00 Telocvična lekárskej fakulty Ženy WC Wild Girls CFlC Nadiya (Women) 5:0 Detail
25.08.2017 20:00 Športová hala FTVŠ Juniori 18D FGSK Men U18 FBK Harvard Partizánske U18 0:6 Detail
25.08.2017 20:00 Športová hala PKO Mladší žiaci 12B ŠK Lido MZ ZŠ TVRDOŠOVCE "THUNDERS" 2:3 Detail
25.08.2017 20:40 Telocvična lekárskej fakulty Muži MH FBC Slovan Rimavská Sobota FbC Young Arrows Spišska Nová Ves 1:6 Detail
25.08.2017 20:40 Športová hala FTVŠ Juniori 18B Tsunami Záhorská Bystrica Rybičky jsou fajn 3:3 Detail
25.08.2017 20:40 Športová hala PKO Dorastenci 16C Draví Levi FK Krocans Lučenec 0:4 Detail
25.08.2017 21:20 Športová hala PKO Dorastenci 16A Ice Players Sereď FAT PIPE Maskantje Juniors 0:7 Detail
25.08.2017 21:20 Športová hala FTVŠ Ženy WC Fbš Bohemians SK Bivojky Litvínov 7:2 Detail
Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu v rozpise. Na všetky prípadne zmeny budú tímy včas upozornené.