RESET
Deň Čas Hala Kategória Domáci Hostia Typ ČZ Výsledok Detail Stream
16.8.2019 15:15 Športová hala Mladosť Men PRO B3 - FBC Slavia Praha C3 - Hungary U19 1/8 1. 5:3 Detail
16.8.2019 15:15 EUROVIA Aréna Men PRO A3 - S nikým C4 - Heineberg AIK 1/8 3. 4:5 Detail
16.8.2019 16:15 Športová hala Mladosť Men PRO B2 - Hungary A4 - FbK Horní Suchá 1/8 2. 2:6 Detail
16.8.2019 16:15 EUROVIA Aréna Men PRO C2 - MAH Košér Boys B4 - Hurikán Bratislava 1/8 4. 6:0 Detail
16.8.2019 19:30 Športová hala Mladosť Men PRO 2. - FbK Horní Suchá A2 - FRAM Floorball Team 1/4 6. 0:2 Detail
16.8.2019 20:15 EUROVIA Aréna Men PRO 4. - MAH Košér Boys C1 - Snipers Bratislava 1/4 8. 2:6 Detail
16.8.2019 20:30 Športová hala Elán Men PRO 1. - FBC Slavia Praha A1 - Phoenix Fireball SE 1/4 5. 2:5 Detail
16.8.2019 20:30 Športová hala Mladosť Men PRO 3. - Heineberg AIK B1 - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 1/4 7. 2:11 Detail
17.8.2019 07:45 Športová hala Elán Men OPEN K3 - FBK Lokca J3 - Trash 1/32 1. 3:12 Detail
17.8.2019 07:45 Športová hala Mladosť Men OPEN G3 - Enzians Davos C4 - OkMoBu 1/32 4. 3:1 Detail
17.8.2019 07:45 Dom športu Men OPEN B4 - FBK PRO/MAX reality Tomášovce H3 - Messed Up 1/32 10. 4:2 Detail
17.8.2019 08:00 EUROVIA Aréna Men OPEN A4 - CVČ Žiar nad Hronom Pirátos I3 - FBC White Eagles Bratislava 1/32 7. 3:5 Detail
17.8.2019 08:00 Telocvična lekárskej fakulty Men OPEN E3 - FBK Insport Škofja Loka F4 - FBC Blueberries Modra 1/32 12. 5:3 Detail
17.8.2019 08:30 Športová hala Elán Men OPEN B3 - FBC Coyotes Jablunkov H4 - Bears 1/32 2. 6:3 Detail
17.8.2019 08:30 Športová hala Mladosť Men OPEN K4 - Fbc Cappuccino J2 - Krokodilčki 1/32 5. 2:3 Detail
17.8.2019 08:30 Dom športu Men OPEN J4 - FBC Páv Piešťany K2 - II. FBC Székesféhervár 1/32 11. 0:4 Detail
17.8.2019 08:45 EUROVIA Aréna Men OPEN I4 - ON7 A3 - FLK Bulls 1/32 8. 4:0 Detail
17.8.2019 09:15 Športová hala Elán Men OPEN C3 - M*****Boys G4 - Royalos Katos 1/32 3. 5:2 Detail
17.8.2019 09:15 Športová hala Mladosť Men OPEN F3 - Fbc Blue Horses B D4 - Bejvávalo 1/32 6. 3:4 Detail
17.8.2019 09:15 Dom športu Women A4 - FBK Hornets B4 - Spice girls 1/16 1. 1:0 Detail
17.8.2019 09:30 EUROVIA Aréna Men OPEN D3 - SC DHfK Leipzig E4 - FBK Storm Martin 1/32 9. 5:1 Detail
17.8.2019 09:30 Telocvična lekárskej fakulty Women E3 - FBC Dobruška D4 - Divoké stonožky 1/16 3. 5:0 Detail
17.8.2019 10:00 Športová hala Mladosť Men ELITE B1 - Team Thorengruppen SK A2 - Nokian KrP 1/2 1. 5:8 Detail
17.8.2019 10:00 Športová hala Elán Men OPEN I2 - Devils Čadca B2 - Maskantje Juniors 1/16 18. 0:2 Detail
17.8.2019 10:00 Dom športu Women C3 - Skarpety E4 - Wild Girls Čadca 1/16 2. 10:0 Detail
17.8.2019 10:15 Telocvična lekárskej fakulty Women D3 - Kanonýrky Kladno C4 - Hurikán Bratislava 1/16 4. 1:0 Detail
17.8.2019 10:30 EUROVIA Aréna Men ELITE A1 - Unihockey Basel Regio B2 - Sokol Pardubice 1/2 2. 3:4 Detail
17.8.2019 10:45 Športová hala Elán Men OPEN H2 - Bohy a kamarádi C2 - ŠK Victory Stars Dubnica 1/16 26. 5:6 Detail
17.8.2019 10:45 Dom športu Men OPEN D2 - FbK STATON Turany G2 - Fbc Panthers Pohořelice 1/16 22. 1:3 Detail
17.8.2019 11:30 Športová hala Elán Men OPEN I1 - FbC Asper Šumperk 2. - FBC Coyotes Jablunkov 1/16 15. 8:0 Detail
17.8.2019 11:30 Športová hala Mladosť Men OPEN E2 - T. J. Sokol Koterov F2 - SK Saros Olomouc 1/16 14. 0:5 Detail
17.8.2019 11:30 Dom športu Men OPEN B1 - AIK Kattohaikaras 7. - FBC White Eagles Bratislava 1/16 21. 3:1 Detail
17.8.2019 12:00 EUROVIA Aréna Men PRO 6. - FRAM Floorball Team 5. - Phoenix Fireball SE 1/2 9. 1:2 Detail
17.8.2019 12:15 Dom športu Men OPEN 11. - II. FBC Székesféhervár K1 - Prague Tigers 1/16 27. 1:4 Detail
17.8.2019 12:15 Športová hala Elán Men OPEN G1 - Maskantje Juniors 00 9. - SC DHfK Leipzig 1/16 24. 4:0 Detail
17.8.2019 12:15 Športová hala Mladosť Men OPEN A1 - FBC Blue Horses 1. - Trash 1/16 13. 9:5 Detail
17.8.2019 13:00 EUROVIA Aréna Men PRO 7. - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina 8. - Snipers Bratislava 1/2 10. 2:3 Detail
17.8.2019 13:00 Športová hala Elán Men OPEN A2 - SBT IV 5. - Krokodilčki 1/16 19. 4:2 Detail
17.8.2019 13:00 Športová hala Mladosť Men OPEN D1 - Gykovy Stars 4. - Enzians Davos 1/16 17. 1:6 Detail
17.8.2019 13:00 Dom športu Men OPEN 3. - M*****Boys H1 - Shooters Beta 1/16 16. 7:4 Detail
17.8.2019 13:45 Športová hala Elán Men OPEN C1 - IBK Duško Team - official 10. - FBK PRO/MAX reality Tomášovce 1/16 25. 10:0 Detail
17.8.2019 13:45 Športová hala Mladosť Men OPEN E1 - IBK Anteaters 6. - Bejvávalo 1/16 20. 4:1 Detail
17.8.2019 13:45 Dom športu Women 1. - FBK Hornets A1 - II. FBC Székesféhervár 1/8 5. 1:2 Detail
17.8.2019 14:00 EUROVIA Aréna Men ELITE A3 - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE B3 - SVK by Floorball Academy o 5. miesto 3. 4:3 Detail
17.8.2019 14:00 Telocvična lekárskej fakulty Women 3. - FBC Dobruška B1 - Phoenix Fireball SE 1/8 9. 1:4 Detail
17.8.2019 14:30 Športová hala Mladosť Men OPEN J1 - JElita 8. - ON7 1/16 23. 0:1 Detail
17.8.2019 14:30 Športová hala Elán Women C2 - TJ Jablonné nad Orlicí D2 - Od Tatier k Dunaju "B" 1/8 6. 0:5 Detail
17.8.2019 14:30 Dom športu Women 2. - Skarpety D1 - FRAM Ladies Team 1/8 7. 1:2 Detail
17.8.2019 14:45 Telocvična lekárskej fakulty U19 A5 - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B4 - Ukraine U-19 1/8 1. 1:6 Detail
17.8.2019 15:15 Dom športu Men OPEN F1 - FbO Žochár Topoľčany 12. - FBK Insport Škofja Loka 1/16 28. 0:2 Detail
17.8.2019 15:15 Športová hala Elán Women E1 - Od Tatier k Dunaju A3 - FBC Slavia Praha 1/8 8. 8:2 Detail
17.8.2019 15:15 Športová hala Mladosť Women A2 - Eastern Wings Michalovce B3 - Slovan 1/8 12. 2:1 Detail
17.8.2019 15:30 EUROVIA Aréna Men ELITE L1. - Team Thorengruppen SK L2. - Unihockey Basel Regio o 3.miesto 4. 6:4 Detail
17.8.2019 15:30 Telocvična lekárskej fakulty U19 A4 - Maskantje Juniors 01 B5 - FBC Páv Piešťany 1/8 2. 3:2 Detail
17.8.2019 16:00 Športová hala Elán Men OPEN 13. - FBC Blue Horses 14. - SK Saros Olomouc 1/8 29. 7:3 Detail
17.8.2019 16:00 Športová hala Mladosť Men OPEN 15. - FbC Asper Šumperk 16. - M*****Boys 1/8 30. 3:4 Detail
17.8.2019 16:00 Dom športu Men OPEN 17. - Enzians Davos 18. - Maskantje Juniors 1/8 31. 5:6 Detail
17.8.2019 17:00 EUROVIA Aréna Men ELITE 1. - Nokian KrP 2. - Sokol Pardubice finále 5. 10:1 Detail
17.8.2019 19:00 Športová hala Mladosť Men PRO L9. - FRAM Floorball Team L10. - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina o 3.miesto 11. 3:0 Detail
17.8.2019 19:00 Športová hala Elán Men OPEN 21. - AIK Kattohaikaras 22. - Fbc Panthers Pohořelice 1/8 33. 8:2 Detail
17.8.2019 19:00 Dom športu Men OPEN 19. - SBT IV 20. - IBK Anteaters 1/8 32. 1:2 Detail
17.8.2019 19:45 Športová hala Elán Women B2 - Heineberg AIK E2 - MMKS PODHALE NOWY TARG 1/8 10. 0:6 Detail
17.8.2019 19:45 Dom športu Women 4. - Kanonýrky Kladno C1 - TEXAS LONGHORNS 1/8 11. 1:3 Detail
17.8.2019 20:00 Športová hala Mladosť Men PRO 9. - Phoenix Fireball SE 10. - Snipers Bratislava finále 12. 5:6 Detail
17.8.2019 20:15 Športová hala Elán Men OPEN 23. - ON7 24. - Maskantje Juniors 00 1/8 34. 3:7 Detail
17.8.2019 20:30 Dom športu Men OPEN 27. - Prague Tigers 28. - FBK Insport Škofja Loka 1/8 36. 5:0 Detail
17.8.2019 21:00 Športová hala Mladosť Men OPEN 25. - IBK Duško Team - official 26. - ŠK Victory Stars Dubnica 1/8 35. 4:0 Detail
18.8.2019 08:00 Športová hala Elán U19 1. - Ukraine U-19 A1 - IBF Tuppar Střešbörg 1/4 3. 3:19 Detail
18.8.2019 08:00 Športová hala Mladosť U19 B1 - Sokol Pardubice 2. - Maskantje Juniors 01 1/4 5. 5:4 Detail
18.8.2019 08:00 EUROVIA Aréna U19 A2 - FBC Grasshoppers AC UNIZA Žilina B3 - FBC White Eagles Bratislava 1/4 6. 1:2 Detail
18.8.2019 09:00 Športová hala Mladosť Women 5. - II. FBC Székesféhervár 6. - Od Tatier k Dunaju "B" 1/4 13. 1:13 Detail
18.8.2019 09:00 EUROVIA Aréna Women 9. - Phoenix Fireball SE 10. - MMKS PODHALE NOWY TARG 1/4 15. 4:9 Detail
18.8.2019 09:00 Športová hala Elán U19 B2 - 1.SC TEMPISH Vítkovice A3 - PANTHERS OTROKOVICE 1/4 4. 1:4 Detail
18.8.2019 10:00 Športová hala Elán Men OPEN 29. - FBC Blue Horses 30. - M*****Boys 1/4 37. 4:3 Detail
18.8.2019 10:00 Športová hala Mladosť Women 7. - FRAM Ladies Team 8. - Od Tatier k Dunaju 1/4 14. 4:2 Detail
18.8.2019 10:00 EUROVIA Aréna Women 11. - TEXAS LONGHORNS 12. - Eastern Wings Michalovce 1/4 16. 1:0 Detail
18.8.2019 11:00 Športová hala Elán Men OPEN 31. - Maskantje Juniors 32. - IBK Anteaters 1/4 38. 2:1 Detail
18.8.2019 11:00 Športová hala Mladosť Men OPEN 33. - AIK Kattohaikaras 34. - Maskantje Juniors 00 1/4 39. 2:8 Detail
18.8.2019 11:00 EUROVIA Aréna Men OPEN 35. - IBK Duško Team - official 36. - Prague Tigers 1/4 40. 6:4 Detail
18.8.2019 12:00 Športová hala Mladosť U19 3. - IBF Tuppar Střešbörg 4. - PANTHERS OTROKOVICE 1/2 7. 7:1 Detail
18.8.2019 12:00 EUROVIA Aréna U19 5. - Sokol Pardubice 6. - FBC White Eagles Bratislava 1/2 8. 5:3 Detail
18.8.2019 13:00 Športová hala Mladosť Women 13. - Od Tatier k Dunaju "B" 14. - FRAM Ladies Team 1/2 17. 4:2 Detail
18.8.2019 13:00 EUROVIA Aréna Women 15. - MMKS PODHALE NOWY TARG 16. - TEXAS LONGHORNS 1/2 18. 6:2 Detail
18.8.2019 14:00 Športová hala Mladosť Men OPEN 37. - FBC Blue Horses 38. - Maskantje Juniors 1/2 41. 2:3 Detail
18.8.2019 14:00 EUROVIA Aréna Men OPEN 39. - Maskantje Juniors 00 40. - IBK Duško Team - official 1/2 42. 4:3 Detail
18.8.2019 15:00 Športová hala Mladosť U19 L7. - PANTHERS OTROKOVICE L8. - FBC White Eagles Bratislava o 3.miesto 9. 4:3 Detail
18.8.2019 15:30 EUROVIA Aréna U19 7. - IBF Tuppar Střešbörg 8. - Sokol Pardubice finále 10. 4:1 Detail
18.8.2019 16:00 Športová hala Mladosť Women L17. - FRAM Ladies Team L18. - TEXAS LONGHORNS o 3.miesto 19. 4:2 Detail
18.8.2019 16:30 EUROVIA Aréna Women 17. - Od Tatier k Dunaju "B" 18. - MMKS PODHALE NOWY TARG finále 20. 4:3 Detail
18.8.2019 17:00 Športová hala Mladosť Men OPEN L41. - FBC Blue Horses L42. - IBK Duško Team - official o 3.miesto 43. 0:5 Detail
18.8.2019 17:30 EUROVIA Aréna Men OPEN 41. - Maskantje Juniors 42. - Maskantje Juniors 00 finále 44. 3:8 Detail